kendabindu

ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ କେଉଁ ଗୁଣ ତୁମକୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ ଜାଣନ୍ତୁ।

RASIPHALA

କୌଣସି ପ୍ରକାରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଉପାୟରେ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଆମର ରାଶିମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧା ହୋଇଥାଉ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକ ଆମ ଜୀବନରେ ଏକ ମହତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏହି ରାଶିମାନେ ଆମର ଜୀବନ ଗୁଣକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବାଛିପାରିବା।
ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗୁଣ ଅଛି ଯାହା ଆମକୁ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ଯେ ଆମେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆମ ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ସେ ସଚ୍ଚୋଟ, ନିରପେକ୍ଷ, ବିଶ୍ୱସ୍ତ, ସୁସଙ୍ଗତ ଇତ୍ୟାଦି। ଯଦିଓ, ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଗୁଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଆଧାର କରି ସହଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସୁସଙ୍ଗତା ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ରାଶି ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜୀବନ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପ୍ରାକୃତିକ ଭାବରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଟନ୍ତି। ସେମାନେ ସଚ୍ଚୋଟ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏବଂ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱସ୍ତତାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ।

ବୃଷ ଏହି ସଙ୍କେତ ଅଧୀନରେ ଜନ୍ମିତ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ସହିତ ଆକର୍ଷଣୀୟ। ସେ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଏବଂ ସ୍ଥିର ବ୍ୟକ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ସହିତ ନିରାପଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିଶିଷ୍ଟ୍ୟ ହେଉଛି ମୋଟା ଏବଂ ପତଳା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି। ମିଥୁନ ମିଥୁନ୍ ସାମାଜିକ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ବନ୍ଧୁ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କର ବାହାଘର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଜୋଭିଆଲ୍ ମନୋଭାବ ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଫ୍ଲର୍ଟିଂରେ ମହାନ କରିଥାଏ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କର ସ୍ପଷ୍ଟ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ଚରିତ୍ରଗତ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କର ଉପଯୁକ୍ତ ମେଳ ଖୋଜିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ନୁହେଁ। କର୍କଟ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ମନୋଭାବ ସହିତ ଏହା ଏକ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ଚିହ୍ନ ଯାହା ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ କରେ ଯେ ସେମାନେ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ଯତ୍ନଶୀଳ ସାଥୀ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି।

rasi

ସିଂହ ସିଂହଙ୍କର ଏକ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣକାରୀ ଗୁଣ ଅଛି ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରଶଂସା ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେମାନେ ନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ନୀତିରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ପମ୍ପ କରିବାରେ ଭଲ, ସେମାନେ ନିଜ ଉଦ୍ୟମ ସହିତ ଏକ ଖରାପ ଦିନକୁ ଭଲରେ ପରିଣତ କରିପାରିବେ। ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଶାନ୍ତ ବ୍ୟବହାର ଅଛି ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ପୃଥକ କରେ। ସେମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶାସିତ ଏବଂ ତେଣୁ ଉଷ୍ମ ଏବଂ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ। ସେମାନେ ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଗୁଣ ସହିତ ନେତା ଅଟନ୍ତି। ସେମାନେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତି, ଯାହାର ଆତ୍ମ ମୂଲ୍ୟବୋଧର ଦୃଢ଼ ଭାବନା ଅଛି। କନ୍ୟା ରାଶି କନ୍ୟା ଏକ ପୃଥିବୀ ଚିହ୍ନ ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଏବଂ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଲୋକ।

ତାଙ୍କର ଏକ ଆନାଲିଟିକାଲ ପନ୍ଥା ଅଛି ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ ଘେରିଥାଏ। ତାଙ୍କର ରକ୍ଷଣଶୀଳ ପ୍ରକୃତି ଅଛି ଏବଂ ତେଣୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମନେ କରନ୍ତି। ତୁଳା ଏକ ଜୀବନର ଚାବି ହେଉଛି ସନ୍ତୁଳନ। ସେମାନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ପ୍ରେମ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସନ୍ଦେହର ଲାଭ ଦେବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସହଜରେ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ଜଣେ ଶାନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି ଯୁକ୍ତିର ଅଂଶ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ବିଛା ସେ ଜଣେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ପାର୍ଶ୍ୱ ଅଛି ଯାହାକୁ ସେ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମତାମତ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେମାନଙ୍କର ଭାବନା ଜାଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସହଜ ନୁହେଁ ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ।

rasi1

ଧନୁ ରାଶି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ଜଣେ ଦୁସାହସିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବା ସର୍ବଦା ମଜାଦାର ଅଟେ। ତାଙ୍କର ଶକ୍ତି ସର୍ବଦା ଉଚ୍ଚ, ଏବଂ ସେ ଚତୁରତା ଏବଂ ହାସ୍ୟରସ ଧାରଣ କରନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର କରିଥାଏ। ସେମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମୁଣ୍ଡିଆ, ବହୁମୁଖୀ ଏବଂ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ କିଛି ନୂଆ ଆଣିଥାନ୍ତି ଯାହାକି ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ଦ୍ୱାରା ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେମାନେ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ମାଇଲ୍ ଯାଇପାରନ୍ତି। ମକର ରାଶିସ୍ଥିରତା ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ହେଉଛି ମୁଖ୍ୟ ଗୁଣ ଯାହା ମକର ରାଶି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ କରିଥାଏ।

ସେମାନେ ସମାନ ଘରୋଇ ସ୍ଥିରତା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର ଖୋଜନ୍ତି ଏବଂ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ଯିଏ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ସେ ଜଣେ ଯତ୍ନଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ତାହା ହିଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। କୁମ୍ଭ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ କୌଣସି ନକଲି ପାର୍ଶ୍ୱ ନାହିଁ। ସେମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଦୟାଳୁ ବ୍ୟକ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କାହାକୁ ଆଘାତ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି। ଆତ୍ମ-ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଚିହ୍ନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଗୁଣ। ମୀନ ସେମାନେ ଦୟାଳୁ ବ୍ୟକ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ସହାନୁଭୂତିଶୀଳ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ମନୋଭାବ ହେତୁ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଂଶୀଦାରମାନେ ବିଚାରର ଭୟ ବିନା ସହଜରେ ସେମାନଙ୍କ ଭାବନା ବାଣ୍ଟିପାରନ୍ତି। ସେ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ନିଜ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ରଖିବାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି। ମୀନ ଲୋକମାନଙ୍କର ଦକ୍ଷତାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଂଗଠିତ ହେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *