rasi

୧୧ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସୁଧ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ତୁମର କାହା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇବ | ପରିବାରରେ ଜଣେ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଚିନ୍ତିତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣ ହଠାତ୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଅବଶ୍ୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ଏହା ଟିକେ ବିରକ୍ତିକର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ରହିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ତେଣୁ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ  ଅନେକ ଉପାୟରେ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳ ​​ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚତୁରତା ଏବଂ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗରେ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ପ୍ରବାହ ଦେବ |

mithun

କର୍କଟ: କର୍କଟ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ କାରଣ ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଟଙ୍କା ଲାଭର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ସଫଳତା ତୁମର ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ସିଂହ: ସଙ୍କେତର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିରାଟ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ | ଆଜି କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାର ସଫଳତା ଆସୁଛି। ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି କିଛି ଲୋକ ବୁଧବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ସାଥୀ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତଥାପି, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଆଜି ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ଥାଇପାରେ | ପତି କିମ୍ବା ଶିଶୁର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ତୁମର ସୀମିତ ଆୟ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ତଥାପି, ଅଧିକ ରୋଜଗାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କାହା ଦ୍ୱାରା ଭ୍ରାନ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ |

ବିଛା: ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କଭାନାରେ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ମନୋଭାବ ଏବଂ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ପରିଚାଳନା କର | ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି କଥା ହେବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଜଣାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଛାତ୍ର ଏବଂ ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଗତି ଲାଭ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଯଦି ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ, ତେବେ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଟାମ୍ପରିଂ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ପାହାଡ଼ିଆ ଅଂଚଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମ୍ଭବ |

dhanu

ମକର ରାଶି:ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ବହୁ ଦୂରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ବାତିଲ୍ କରନ୍ତୁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ତେଣୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଯୋଗୁଁ ସେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ତୁମକୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *