rasi

୨୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲି ର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମେଷ ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ରହିବ ଖୁସିରେ ଭରପୁର୍ , ବାକି ରାଶି ବାଲା ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜ ର ରାଶିଫଳ |

RASIPHALA

ରାଶିଫଳ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା  କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ରାଶିଫଳର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା କରାଯାଏ ଏବଂ ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ସଠିକ୍ ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇଥାଏ। ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶିର ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ? କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ଶୁଭ ହେବ? ଆପଣ କେଉଁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି? ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜିର ରାଶିଫଳରେ ତୁମର ସେହି ସଂମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ମେଷରାଶି- ମେଷରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଶାନ୍ତିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ରୁଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ। ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ  କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି।କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଜ୍ଞତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି। ମାନସିକ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି। ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ। ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଧିନସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁ ଝିପାରିବେ। ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ।

mithunnn

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ଆସିପାରେ। ଆଜି ଟଙ୍କା କାହାକୁ ରୁଣରେ ଦିଅ ନାହିଁ। ବିଶେଷକରି, କାହାକୁ ଲେଣଦେଣ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଫେରିପାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ। ନିଜକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କେହି ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇପାରିବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି, ସିଂହ ରାଶି ଜାତକରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆକସ୍ମିକ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିପାରେ। ସଂମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁ ଝିପାରିବେ। କୋର୍ଟ କଚେରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ବାହାନ ସୁଖ ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟାରାଶିର ଜାତକର ଲୋକ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ। ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ। କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ। କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ଉଧାର ମାଗିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ ହେବ। ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତୁମେ ତୁମର ମଧୁରବାଣୀରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମାଜରେ ନୂତନ ପରିଚିତମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବଢାଇପାରିବେ , କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ। ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଖୁସିଖବର ଖବର ପାଇବେ  ।

dhanu

ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେବା ପାଇଁ ପତି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆଶା କରାଯାଇଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବେରୋଜଗାର ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ। ତୁମର ଯେକ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଘରୋଇ ସୁଖସାଧନ ହେବ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧି ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ। ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନ ରାଶିର ଘରୋଇ ମୋର୍ଚ୍ଚାରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ପ୍ରମୁଖ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *