gaham

ଟଙ୍କା ସଙ୍କଟରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ, ମଇଦାର ଏହି ଉପାୟଗୁଡିକ କର, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁସି ହେବେ।

NEWS

ଯିଏ ଟଙ୍କା ଏବଂ ପ୍ରଗତି ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ହାତରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ। ଟଙ୍କା ଆସେ କିନ୍ତୁ ଏହା ସମାନ ହାରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେତୁ ଘରେ ଝଗଡା ଏବଂ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିର ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଅଦୃଶ୍ୟ ହୁଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହିପରି କିଛି ପ୍ରତିକାର ଦିଆଯାଇଛି, ଯାହା ଦ୍ଵରା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ।

ଏହା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ବାକ୍ସରେ 5 ଟି ବେସନ ପତ୍ର ଏବଂ 2 ଟି ସାଫ୍ରନ୍ ମଞ୍ଜି ରଖନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ମଇଦା ରଖିବେ। ଏହା ଶୀଘ୍ର କରି ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହା ଯାଇଛି ଯେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ମଇଦାରେ ଅଳ୍ପ କଦଳୀ ସହିତ ଗାଇକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଦ୍ଵରା ଆୟ ବଢ଼ିଥାଏ।

wheat

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ପ୍ରତିକାର ଘରର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ଦୂର କରିଥାଏ ଏବଂ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିଥାଏ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଶନିବାର ଗହମ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡ କରି ଘରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ବଢିଯାଏ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ମଧୁରତା ସଂପର୍କରେ ରହିଥାଏ।

ଗହମ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡ୍ କରିବାବେଳେ ଏଥିରେ କିଛି ଗ୍ରାମ ମିଶାଇବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସ୍ଥାୟୀ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଶୁଭଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ମଇଦାରେ ଅଳ୍ପ ପରିମାଣର ଚିନି ମିଶାଇ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ରଖନ୍ତୁ।

wheat 1

ଏହା କରି, ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅପସାରିତ ହୁଏ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥିତ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ କେଟୁଙ୍କ ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବରୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଧୀନତା ମିଳିଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *