graha

ରାଶିଫଳରେ କେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ରୋଗ ଦେଇଥାଏ, ଏହି ବିଶେଷ ଉପାୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ।

RASIPHALA

କେତୁ ଗ୍ରହ ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ରାଶିରେ ଉନ୍ନତ ଏବଂ ମିଥୁନରେ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏହି ଗ୍ରହ ହେତୁ ଅନେକ ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହିବୁ। କେତୁ ଗ୍ରହ ଗଠନର କାହାଣୀ ପୁରାଣରେ ମିଳିଥାଏ, କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଦେବସୁରା ସାଙ୍ଗରାମରେ ପ୍ରବାହିତ ଅମୃତଭଣ୍ଡା,

ଯାହା ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ମୋହିନୀ ରୂପରେ ବିତରଣ କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସ୍ୱରା ଭାନୁ ନାମକ ଏକ ଭୂତ ଛଦ୍ମବେଶରେ ବସିଥିଲା। ଦେବତା ଧାଡିରେ। ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱରା ଭାନୁଙ୍କ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ପିଇବାକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ପିଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ଭଗବାନ ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ,

rasi1

ଯାହା ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ କ୍ରୋଧରେ ତାଙ୍କ ସୁଦର୍ଶନ ଚକ୍ର ସହିତ ଉଭୟ ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ତଣ୍ଟି କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହାକୁ ରାହୁ କୁହାଯାଏ ଏବଂ ତୁମେ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛ, ପରେ ଉଭୟ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେଲେ। ଯଦି କେତୁ ଗ୍ରହ ଦୁର୍ବଳ, ଜଣଙ୍କୁ ଖରାପ ପରିଣାମର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ,

ବିଶେଷକରି ବ୍ୟକ୍ତିର ମୁଣ୍ଡର ତଳ ଅଂଶ ଦୁର୍ବଳ, ସେ ନିଜ ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ପ୍ରେମ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ଯଦି ଏହା ଖରାପ, ପିଲାଟି ଭୋଗୁଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ଗ୍ରହ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସୃଷ୍ଟି କରେ। ରାଶିରେ କେତୁକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା,

rasi4

ଗଣପତି ମହାରାଜଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା, ରୁଟି ସହିତ ଦୁଇ ରଙ୍ଗର କୁକୁରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା, କେତୁକୁ ମଜବୁତ କରିବା, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରଖିବା ଏବଂ ରୁଦ୍ରକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ତୁମକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *