rasi

୨୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ବୁଧବାର ଅସନ୍ତା କାଲି ର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଭଲ ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ ନିୟମରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଇନ ଏବଂ ଅର୍ଥ ବିଷୟରେ ଠୋସ୍ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ମଧ୍ୟ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରେ | ଘର ମାନଚିତ୍ର ବଦଳାଇବା କିମ୍ବା ଯୋଜନା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଏକ ଧାରଣା ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ଭଲ ଖାଇବା ଏବଂ ଦୈନଦିନ ବ୍ୟାୟାମ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଚାପ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ଚାପ ଦିଅ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଦେଶୀ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଡିଲ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଣିବ | ଜଟିଳତା ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

MITHUNAAA

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରୁଛ ତେବେ ତୁମର ଲଗେଜ୍ ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିରୋଧୀ ଏବଂ ବିରୋଧୀମାନେ ନରମ ହେବେ। ଅର୍ଥ, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ସତର୍କ ରୁହ ଏବଂ ସଠିକ୍ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କର | ଘରକୁ ସଜାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଯଦି ତୁମେ କାହାର ଗୋପନୀୟ ଜିନିଷ ଜାଣିଛ, ତେବେ ସେହି ଜିନିଷ କାହାକୁ କୁହ ନାହିଁ | ଆଜି, ସାମଗ୍ରୀକ ଭୋଗ ବିସ୍ତାର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଚାକିରି ସ୍ଥାନିତ ହୋଇପାରେ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମଧୁର ଆଚରଣ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂଆ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା କିମ୍ବା ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଫେରି ପାଇପାରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆହୁରି ବଢିବାକୁ ଆପଣ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ |

kanya rasi

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଶକ୍ତିକୁ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଯେଉଁଠାରୁ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନ ବାସ୍ତବତାର ରୂପ ନେଇପାରେ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ କ୍ରୋଧରେ କାହା ସହିତ କୌଣସି କ୍ରୋଧିତ ଆଲୋଚନା ହେବ ନାହିଁ | ନୂତନ ରାଜସ୍ୱ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଦେଖାଯିବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଶୀଘ୍ର କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, କାରଣ ଏହା ତୁମକୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିପାରେ | ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଏକ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀ ହେତୁ ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ | ଉତ୍ସାହର ଗୁଣ ଏବଂ ତୁମର ସଜାଗତା ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି, ତୁମର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ପ୍ରକୃତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମଠାରୁ ଦୂରତା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ ଯାଉଛ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | ଆଜି, କେବଳ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ କରିବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, କିଛି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ମନ ବୁଲିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କାହା ମଧ୍ୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ଅନୁଭବ କରିବ | କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଅ ନାହିଁ, ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଘରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରତିଭା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଅନିୟମିତତା ହେତୁ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତିକୂଳ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଚିକିତ୍ସା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିପାରେ | ଅଦାଲତଗୁଡିକ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ | ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟବସାୟକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଧାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ରହିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି |

କୁମ୍ଭରାଶି : ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହେବ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷରେ ଅଟକି ରହିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକ ତାହା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଜାରି ରହିବ | ତୁମେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ରୁହ, ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା ଅପେକ୍ଷା ବିବାଦଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକ ଏବଂ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ବିସ୍ତାର କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ | ଜଣେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ତୁମ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବରୋଧ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ଉତ୍ତାପ ପାଇବେ | ମନ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବ | ତୁମେ ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *