rasi

29 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021 ବୁଧବାର ଅସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ |

RASIPHALA

ରାଶି ଫଳ ସହାୟତାରେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଉତଥାନ୍ ପତନ ଭରା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପୁର୍ବରୁ ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇପାରିବ, ଯାହାଦ୍ୱାରା କେଉଁ ବି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଥିବା କଠିନତା ହୋଇନଥିବ,ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା ଓ ସଠିକ୍ ଖୌଗଳିୟ ଗଣନା କରାଯାଏ, ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଭବିଷ୍ୟଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଆପଣ ନିଜ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ ବନାଇପାରିବେ , ଆପଣ କେଉଁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ସହ କଟାଇବାକୁ ପଡିବ , ଆଜିର ଦିନ କେଉଁ ରାଶିପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କେଉଁ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ , ଏହା ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୁଚନା ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଉଦାସୀନ କରିବ । ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ । ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟପାନୀୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ହଠାତ୍ ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ନିରାଶାଜନକ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ଆପଣ ଶାସନ ଏବଂ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଉଥିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆପଣ ସଫଳତାର ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ତୁମର ଦୀର୍ଘ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଧନ ସଂମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ପାଇଛନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ । ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ । ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ଲିଓ ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ । ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ । ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ବେରୋଜଗାର ଲୋକେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜିର କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଭାଗିଦାରୀମାନଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ କରି ଆପଣ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଇନଗତ ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଏକ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ୍ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଆପଣ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିବେଶରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ । ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣ ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଧିକାରୀମାନେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜଣେ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇପାରିବ । ତୁମର ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ଆପଣ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲଗାଇବେ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

dhanu

ମକର ରାଶି-ଆଜି, ମକର ରାଶିର ପରିବାରମାନେ ପରିବାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ । ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଉପକୃତ କରିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଦୁରତା ଶେଷ ହେବ । ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।କୋର୍ଟ କଚେରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଫଇସଲା ଆସିବ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବେ । ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ କୌଣସି ବିପଦକୁ ନେଇ ସାହସ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ । ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *