ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମରିବାର 4 ମାସ ପରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ଭିଡିଓ । ଲୋକ ଦେଖି କହୁଛନ୍ତି ଏମିତି କଥା |

NEWS

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଞ୍ଚ ମାସ ପୂରଣ ହେବ। ତେବେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଧାନ ହୋଇନାହିଁ। କାହିଁକି ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

susant1

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ ବହୁତ ଉଦାସୀନ ଥିଲେ। ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ରାସ୍ତାରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଆଜିକାଲି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ରୋଲର୍କୋଷ୍ଟର୍ ରାଇଡ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

 

View this post on Instagram

 

This high adrenaline rollercoaster video of #SushanSinghRajput 🔥🔥🔥

A post shared by Viral Bhayani (@viralbhayani) on

 

ରୋଲରକୋଷ୍ଟର ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି | କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବଲିଉଡର କଳାକାର ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | କେହି ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଜଣେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି ଯେ ଏହି ସାଥୀ ସର୍ବଦା ଲୋକମାନଙ୍କ ପରି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇ ଆଡଜଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ସେ ନିଜେ ଯାହା ଭାବୁଥିଲେ, ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ନ ଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ କିଛି ଲୋକ କାନ୍ଦିବାର ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଉଦାସୀନ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ବିମାନରେ ବସିବାକୁ ଭୟ କରୁଥିଲେ ବୋଲି କହିବା ଠିକ ହେବ ନାହିଁ । କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ , ଏହା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ ଭାବନ୍ତି, ଆମକୁ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଜଣାନ୍ତୁ |

susant

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, 14 ଜୁନ୍ 2020 ରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ଘରେ ଫ୍ୟାନ୍ ଟାଙ୍ଗି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛି। ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସିବିଆଇ ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ 14 ଜୁନ୍ ରେ କ’ଣ ହୋଇଛି ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ଭଳି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *