rasi

୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର ଅସନ୍ତା କାଲି ର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ଆଜି ହଠାତ୍ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ବୁଝିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିପାରିବେ | ତୁମକୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଯାହା ବି ହେଉ, ପ୍ରଥମେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲଭାବେ ପରୀକ୍ଷା କର | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଆଜି କରାଯାଉଛି | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ ମାମଲାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ମନ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବାହାରକୁ ଆସିବ | ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ବୃଦ୍ଧିର ରାଶି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଫେରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମର ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ |

mithunnn

 

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ ଏବଂ ତୁମେ ସେଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ହିସାବ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନିଜର ସ୍ଥିତିକୁ ବିଚାର କରି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତା ବଢେଇପାରେ

ସିଂହ : ଆଜି ତୁମର ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଜୀବନ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ତୁମେ ତୁ-ତୁ, ମୁଁ-ମୋର ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ନାବାଳିକା ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବୌଦ୍ଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ଭାବନାରେ ନ କହି, ସତ୍ୟ ଏବଂ ବାସ୍ତବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ବାହାରେ ବୁଲିବା ଏବଂ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଯଦି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ତେବେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ଗଣେଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି, କାରଣ ମନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଚିନ୍ତା ରହିବ, କ୍ଷତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ମହିଳା ଏବଂ ଜଳର ଭୟ ରହିବ | ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସ୍ୱର ଏବଂ ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସାହାଯ୍ୟ ଆଖପାଖରୁ ଆସିବ | ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ରହସ୍ୟ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ରଙ୍ଗରେ ରଙ୍ଗିତ ହେବ | ଭାଉଜମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣିରେ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଚନ୍ଦ୍ରର ଅବସ୍ଥା ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ କରିପାରେ | ଲୋକମାନେ ସମୟ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ କାଟିବା ଉଚିତ୍ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବେ | ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲାଭ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଗୃହିଣୀମାନେ କୌଣସି କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ରହିବ ଏବଂ ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ | ଦୁଃ ସାହସିକ ଧାରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ଭଲ ହେବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | କାର୍ଯ୍ୟର ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଲୋକମାନେ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ସହିତ କଥା ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଦାୟିତ୍। ରହିପାରେ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବେ | ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଆନ୍ତରିକତା ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଅବିବାହିତ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ମା’ଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣ ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଲାଭ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *