rasi

୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ରବିବାର ଅସନ୍ତା କାଲି ର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷେତ୍ରର ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ଆପଣ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ସଚ୍ଚୋଟତା ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମା ​​ଏବଂ ସତେଜତା ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ |

ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ତୁମର ସୃଷ୍ଟି ସବୁଠାରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ କାମ ମିଳିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ | ବଦନାମ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନୋବଳ ହ୍ରାସ ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଏକ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକାକୀ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆଜି ଅଫିସରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ |

mithunnn

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଉପରେ ଚାପର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆସିପାରେ | ତଳ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ସିଂହ : ଆଜି, ସୂକ୍ଷ୍ମ କଳା ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ଜାଗ୍ରତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସରେ ସିନିୟରମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧିମତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ରହିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବେ | ଘରେ କୌଣସି ଗମ୍ଭୀର ଜିନିଷରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ରନ୍-ଅଫ୍ ର କୌଣସି ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ହେବ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ରହିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ | ତୁମର ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ରହିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବେ | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜିନିଷକୁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭଲ ଭାବରେ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି: ଆଜି, ବୃଥା କହିବା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନ ଲଗାଇବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଇଗୋ ଅଧୀନରେ କୌଣସି ଶୀଘ୍ର ଅର୍ଥନୈତିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ସକରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଗକୁ ନେଇଯିବ | ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ଅଫିସରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ନିକଟତର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭୁଲ କମ୍ପାନୀରେ ରହିବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଏନଜିଓରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପରିଚୟ ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ଭବତ। | ପିଲା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *