ଶସ୍ତା ମୂଲ୍ୟରେ ଏହି ମହାନ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣନ୍ତୁ, କେବଳ ସୀମିତ ଅବଧି ଅଫର ଆଜି ହିଁ କିଣନ୍ତୁ।

NEWS

ରିଅଲମି ତରଫରୁ ଏହାର 6GB RAM 64MP ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ରିଅଲ୍ 8 ସର୍ବନିମ୍ନ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇଛି। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଦିନ ବିକ୍ରିରେ ରିଅଲ୍ 8 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ ବିରାଟ ରିହାତିରେ କିଣାଯାଇପାରିବ ଫୋନର 6GB RAM ଏବଂ 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟଗୁଡିକ 15,499 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଅଫର୍ ଦିଆଯାଇଛି। ଦୟାକରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଏହା ଏକ ସୀମିତ ଅବଧି ବିକ୍ରୟ ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ପ୍ରାୟ 2500 ଟଙ୍କା ରିହାତିରେ ରିଅଲ୍ 8 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ସହିତ ଫୋନ କିଣିବା ଉପରେ 10 ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି।

ମାସିକ 555 ଟଙ୍କା EMI ରେ ଫୋନ କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରିଅଲ୍ 8 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କ୍ରୟ ଉପରେ 15,999 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର ଦିଆଯାଉଛି। ଏଥି ସହିତ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ କ୍ରୟରେ ସର୍ବାଧିକ 4000 ଟଙ୍କା ରିହାତି ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି।ଏହା ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଥିଲା।

phone 2

 

ରିଅଲ୍ 8 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ। ରିଅଲମି 8 ର 6GB + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମଡେଲ ଭାରତରେ 15,999 ଟଙ୍କାରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ସମାନ ବେସ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ, 4GB + 128GB, 14,999 ଟଙ୍କାରେ ପ୍ରଚଳିତ ହୋଇଥିଲା ଲଞ୍ଚ ସମୟରେ ଏହା ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଥିଲା। ରିଅଲମି 8 5G ର 6.5-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD ପ୍ଲସ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି, ଯାହାର ରେଜୋଲୁସନ 2400/1080 ପିକ୍ସେଲ। ଫୋନରେ ଡାଇମେନ୍ସନ୍ 700 5G ଏକ ପ୍ରୋସେସର୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି।

phone 1

 

ଫୋନରେ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ RAM ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ 4GB RAM 5GB ଏବଂ 8GB RAM କୁ 11GB RAM ରେ ରୂପାନ୍ତର କରାଯାଇପାରିବ। ଏହା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 11 ଆଧାରିତ ରିଅଲ୍ UI 2.0 ରେ କାମ କରିବ ରିଅଲମ 8 5 ଜି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ପଛ ପ୍ୟାନେଲରେ କ୍ୱାଡ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଦିଆଯାଇଛି।

ଏହାର ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରାକୁ B&W କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ମାକ୍ରୋ ଲେନ୍ସ ସହିତ 48MP ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥନ କରାଯିବ ଫୋନ୍ 5 ନାଇଟ୍ସ୍କେପ୍ ଫିଲ୍ଟର୍ ସହିତ ଆସିବ ଆଗରେ 16MP କ୍ୟାମେରା ଅଛି। ଫୋନରେ ଏକ ସାଇଡ୍ ମାଉଣ୍ଟେଡ୍ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସ୍କାନର୍ ଅଛି ପାୱାର ବ୍ୟାକଅପ୍ ପାଇଁ ଫୋନରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି, ଯାହାକି 18W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜର ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାର୍ଜ କରାଯାଇପାରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *