sat

ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ସହଜ କୌଶଳ କରନ୍ତୁ, ଅର୍ଥର ଅଭାବ କେବେ ହେବ ନାହିଁ।

RASIPHALA

ଶନିବାର ଦିନ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କରାଯାଏ। ଶନିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବାକୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଭିନ୍ନ କୌଶଳ ଏବଂ ପ୍ରତିକାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ସେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ନୁହେଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କୌଶଳ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯଦି ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଶନିବାର ଦିନ ତାହା କରନ୍ତି,

ତେବେ ଆପଣ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଏବଂ ଧନ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଉପାୟଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳେ କିଛି କଳା ତେଲ, ମଇଦା, ଚିନି ମିଶାଇ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଏହା କରନ୍ତୁ।

rasi

 

ଶନିବାର ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ସମୟରେ ମଧ୍ୟମ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ କଳା ଘୋଡା କିମ୍ବା ଡଙ୍ଗା ନଖରେ ନିର୍ମିତ ଲୁହା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା, ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ଶନିବାର ସକାଳେ କଳା ତେଲ ମଞ୍ଜି, କଳା କପଡା, କମ୍ବଳ, ଲୁହା ବାସନ, ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଘରେ ଟଙ୍କା ଆସିଥାଏ।

sani

 

ଶନିବାର ସକାଳେ ଗାଧୋଇବା ପରେ, ଏକ ପାତ୍ରରେ ସୋରିଷ ତେଲ ନେଇ ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖିବା, ସେହି ତେଲକୁ ଏକ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ଦୂର ହୁଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *