rasi

୧୨ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ବିରୋଧୀ ଦଳ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଅଛି |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିବାର ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହା ସହିତ, ଚାକିରି-ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଘଟଣା ଆଣିବ | ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ତୁମେ ସୂଚନା ପାଇବ | ପ୍ରତିପକ୍ଷଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଦୟାକରି ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିବାର ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିପାରନ୍ତି | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଭୟର ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କିନ୍ତୁ ବିରକ୍ତ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ନଚେତ୍ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଖୋଳିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ଦିନ ନୁହେଁ | ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି ଭଗବାନ ଶାନି କର୍କଟ ରାଶିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମର ବୁଝାମଣା ସହିତ, ତୁମେ ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଟିକେ I କରିପାରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆଜି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସହିତ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ: ସଙ୍କେତର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିରାଟ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ | ଆଜି କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାର ସଫଳତା ଆସୁଛି। ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି କିଛି ଲୋକ ବୁଧବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ସାଥୀ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତଥାପି, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଆଜି ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ଥାଇପାରେ | ପତି କିମ୍ବା ଶିଶୁର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ତୁମର ସୀମିତ ଆୟ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ତଥାପି, ଅଧିକ ରୋଜଗାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କାହା ଦ୍ୱାରା ଭ୍ରାନ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ |

ବିଛା: ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କଭାନାରେ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ମନୋଭାବ ଏବଂ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ପରିଚାଳନା କର | ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ବିଷୟରେ ପରିବାର ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଆମେ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବୁ ଏବଂ ଘରେ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ସତେ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ | ପରିବାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ | ଯଦିଓ ଆଜି ବିରୋଧୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ, ତେଣୁ ଦିନଟି ଅତି ଭଲ ଉପାୟରେ ବିତାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆମର ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଆପଣ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ସହିତ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ଅଛି | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *