rasi

୮ ଅକ୍ଟୋବର ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୧ ଅସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ପାଇ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟରେ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏକ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଆଇନଗତ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କାହା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଯଥା ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଡ୍ରାଇଭରଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରର ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ମନେରଖ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର | ଦିନସାରା ତୁମର ମନୋବଳ ଭଲ ରହିବ | ଯୋଗ ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି, ଏହି ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ ହେବ | ବିଦେଶୀ ଭିତ୍ତିକ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଖବରରେ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି, ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ କାମ କର | ତୁମର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ଚିହ୍ନଟ କର | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଶାନ୍ତିରେ ଦିନ ବିତାଇବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ଝଗଡା ହୁଏ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇ ନାହଁ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଫୋକସ୍ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ | କୋର୍ଟ ଏବଂ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦିଆଯିବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳନ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ମଧୁରଭାନୀଙ୍କ ସହିତ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟୀ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କଥାବାର୍ତ୍ତାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଖୋଲା ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଜିନିଷ ପାଇବ | ପୁରୁଣା ସମୟରୁ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ନିଜ ମନରେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଭାବନା ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର, ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ତୁମେ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମ ଖାଦ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ଜିନିଷ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରେ ଲିପ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମତାମତ ପାଇପାରନ୍ତି | ନିଜକୁ କାହାଠାରୁ କମ୍ ଭାବନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ସମ୍ବଳର ଅଭାବ ନୁହଁ, ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭ କରିବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଜୀଭାନ୍ସାଥୀ ତୁମକୁ ଖୁସି ଦେବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ | ତୁମର କୌଶଳକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କର, ସେଗୁଡିକୁ ବୃଦ୍ଧି କର ଏବଂ ତୁମର ଅଭାବକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ କରାଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ଦିନକୁ ଦିନ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇ ବଢିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଆଚରଣ କରିବା ଏକ ଖୁସିର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ବୁଲିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଅର୍ଥ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ସାର୍ବଜନୀନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକ ଏତେ ଖରାପ ହେବ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ | ରୋଜଗାରର ଅର୍ଥ ବେରୋଜଗାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟ କମିଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ବିଫଳ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ | ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତିର ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଲାଭ ହେବ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଦିଗରେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ | ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ଅଭାବ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ ନାହିଁ, ଏକ କ୍ଷତିକାରକ ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତୁ, ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ସରୁ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଭାବିବା ଏବଂ କହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘଟଣା ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବତ। | ଛାତ୍ରମାନେ ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଫିଟ୍ ରହିବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କ୍ରୟ ଏବଂ ବୁଝାମଣାରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବ |

ମିନା ରାଶି :ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟି ପାରିବେ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଏସୋଟେରିକ୍ ଜ୍ଞାନ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ | ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *