jota

ଜୋତା ଚପଲ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇପାରେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

NEWS

ପ୍ରାୟତ ଘରେ କିଛି ଜିନିଷ ଥାଏ ଏବଂ ଆମେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ବୁଝିପାରୁ ନାହୁଁ ଏବଂ ସେମାନେ କିପରି ଆମର ସଫଳତା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିପାରିବେ ତାହା ଆମେ ଜାଣିନାହୁଁ। ଜୋତା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ କରିପାରେ ସେହିଭଳି, ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ବାହାରେ ପିନ୍ଧୁଥିବା ଜୋତା ପିନ୍ଧି ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତ୍ରୁଟି ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଆନ୍ତି।

shoes 1

ଜୋତା ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡିକ ଜାଣ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ଅଛି, ତେବେ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଚମଡା ଜୋତା ସହିତ ମନ୍ଦିରର ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତୁ, ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହା କାହାକୁ କୁହାଯିବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ପଛକୁ ଚାହିଁବ ନାହିଁ। ଯଦି ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଜୋତା କିମ୍ବା ଚପଲ ଅଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ଦୁଖ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ,

shoes

ବରଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଶନିବାର ଦିନ ଏହା ଘଟେ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଶନି ଦସା ଠାରୁ ଆରାମ ଦେଇପାରେ। ଛିଣ୍ଡାଯାଇଥିବା ଜୋତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ। ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରେ କଦାପି ଜୋତା ଏବଂ ଚପଲ କାଢ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ,

କିମ୍ବା ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ତାହା କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମର ଜୀବନର ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଦୂର ହୁଏ। ଚପଲଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ କ୍ରମାଗତ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ରଖ, ସର୍ବଦା ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେସେମାନଙ୍କୁ କେବେବି ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ କିମ୍ବା ଉତ୍ତର ପୂର୍ବରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *