rasi

ନବରାତ୍ରି ର ପ୍ରଭାବରେ ସିଂହ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି, କରି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ପ୍ରତିକାର ।

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଆରମ୍ଭରେ ମହିଳାମାନେ ଯେତେବେଳେ ଜୀବନର ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ଜିନିଷ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ କିଣିବା ଉଚିତ। ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଯିଏ ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଶୃତି ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପ୍ରଥାରେ ପରିବାରର ଶିକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ବୋଲି ଭାବୁଥିବା ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ଛାଡିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ କାରଣ ଭାଗୀଦାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକତାର ଅଭାବ ଅଛି।

ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପର ସହିତ କାମ କରିବା ଏବଂ କୌଣସି ଭୋଟିଂ ତର୍କକୁ ଜଟିଳ ନକରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ପଡୋଶୀ ପ୍ରକାରର ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରେମରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଶାନ୍ତ ଗୁଣ ଦେଖିବା ଉଚିତ। କୌଣସି କ୍ରୋଧ ପାଇଁ ପଚାର ଯଦି ତୁମେ ଟିକିଏ ଚେଷ୍ଟା କର ଛାତ୍ରର ଆଖି ସଫଳ ହୋଇପାରେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛ ଗାଢ଼ ନୀଳ ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ଭାଗ୍ୟ ନାକ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ ବ୍ଲାକ୍ ବ୍ଲୁ ଏବଂ ହଳଦିଆ ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ରତିଜ୍ଞା,

singh

“ପ୍ରମୋଟ୍ କର ନାହିଁ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଗାଡିରେ ପ୍ରବେଶ କର, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, କିଛି ଟଙ୍କା, କିଛି ଟଙ୍କା ନାହିଁ। ସେହି ମ୍ୟାଚଗୁଡିକ ମୁଦ୍ରା ଅବସ୍ଥା, ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଖର୍ଚ୍ଚ, ଖର୍ଚ୍ଚର ଯତ୍ନ ନିଅ, ମହିଳାମାନେ, ନିବେଶରେ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ନାହିଁ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ, ସମାଲୋଚନା କର ନାହିଁ, କିଛି କୁହ ନାହିଁ, ଅଭିଯୋଗ କେବଳ ବିଳମ୍ବରେ ଉପଲବ୍ଧ।

kanya

ଆଜି ସୁଖର ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମର ସମସ୍ତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ରହିବ। କେବଳ କିଛି ଜିନିଷ ଛାଡିଦିଅ ଯାହା ତୁମ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, କେବଳ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ଠିକ୍ ଯେଉଁଠାରେ ପଚରାଗଲା ଋଣ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ଋଣ ସମସ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ କାମ କରିବା ସମୟରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି,

ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ଦେବ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ପାରିବାରିକ ଏକତାକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଭାଇଚାରା ଆକାରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ତଥ୍ୟ ଭଲରେ ଚାଲିଛି ଯେ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଏକ ଭଲ ଉନ୍ନତି ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ। କିଛି ଇଭେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ଇଭେଣ୍ଟ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଘଟିଥାଏ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଯୋଗ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *