sani

ଶନିଦେବଙ୍କ ସାଢେ ସାତି ପ୍ରଭାବ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ରହିବ, ଜାଣନ୍ତୁ ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅଛି କି।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯେତେବେଳେ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଶନି ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଅର୍ଦ୍ଧ ସତୀ କିମ୍ବା ଧାୟା ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ଚିହ୍ନରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ। ବ୍ୟାଖ୍ୟା କର ଯେ ଶନି ଗ୍ରହ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନ୍ଥର ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ବେଗରେ ଗତି କରେ। ତେଣୁ ଶନି ଗ୍ରହ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ସମୟ ନେଇଥାଏ। ଶନି ବର୍ତ୍ତମାନ ମକର ରାଶିରେ ବସିଛନ୍ତି,

ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶନି ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ଉପରେ ଅଧା ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଧାୟା ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ଉପରେ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳରେ ଶନିଙ୍କର ଦୃଢ଼ ସ୍ଥିତି ରହିଛି, ସେମାନେ ଅର୍ଦ୍ଧ କିମ୍ବା ଧାୟା ହେଉ ଉଭୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ରାଶି ଶନି ଦୁର୍ବଳ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ, ପରିବାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

sanii

2022 ମସିହାରେ, ଶନି ଗ୍ରହ ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ରେ ଗମନାଗମନ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତିନୋଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ। ଶନି ଏହି ସଙ୍କେତରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ 2022 ମସିହାରେ, ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ରେ, ଶନି ଗ୍ରହ ମକର ରାଶିରୁ କୁମ୍ଭକୁ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଶନି କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାଡେ ସତୀଙ୍କଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଜୁଲାଇ 12 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନି କୁମ୍ଭରେ ରହିବେ।

sanii

ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ସହିତ ସାଡେ ସତୀ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଶନି ସାଡେ ସତୀ ମକର ରାଶି, କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମିନ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବେ। ଏହା ସହିତ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳାର ଲୋକମାନେ ଧାଇୟା ଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ, ଶନି ଧାଇୟା କର୍କଟ ଏବଂ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। 2022 ରେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଦ୍ୱାରା ମୀନ, କର୍କଟ ଏବଂ ବିଛା ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। କର୍ମ ଦାତା, ଶନି ଦେବ, ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁସାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫଳ ଦିଅନ୍ତି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଶନିଙ୍କ ମନ୍ଦ ଆଖି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼େ, ତେବେ ସବୁକିଛି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ। ଯେଉଁମାନେ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସବୁକିଛି ଛଡ଼ାଇ ନେଉଥିବାବେଳେ ଶନି ଦେବ ଯେଉଁମାନେ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦିଅନ୍ତି। ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ଶନିବାର ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *