rasi

ଆଜିର ରାଶିଫଳ – ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି କଟିବ ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ତେଣୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଗ୍ରହ ଗତିର ପ୍ରଭାବ ସହଜରେ ବୁଝି ହେବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ। ମେଷ ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଏ ଆଜି ଆପଣ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଚାପକୁ ଏଡାଇ ପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଯେତେ ପଳାୟନ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ କାମ ବଢ଼ିବ। ଦିନକୁ ଲାଭଦାୟକ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବୃଷ ଏହି ଦିନ, ତୁମର ମନ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା ଜିନିଷ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଏ କିଛି କାମ କରିବାବେଳେ ମନ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହିଥାଏ, ତେବେ କିଛି ତ୍ରୁଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ।

ଯଦି ଆପଣ ସଠିକ୍ ପିଚ୍ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ତେଣୁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାପୋରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ଅର୍ଥର ପ୍ରବାହ ସହିତ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଭୁଲକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତି। ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ବୃତ୍ତିରେ ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି ଏବଂ ଜାଣିଶୁଣି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରନ୍ତି। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କ ମତର ମିଥୁନ କା, କି, କୁକୁଇ, ଅାଉ, ଜି, କେ, କୋ, ହା ଆଜି, ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବିକାଶ ଜାରି ରହିବ, ତୁମେ ଆଜି ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ପ୍ରତିଛବି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଫଳ ଭବିଷ୍ୟତରେ କୌଣସି ରୂପରେ ଦେଖାଯିବ।

rasi4

କର୍କଟ ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦେ, କର, ଦିନ, କର ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ଆପଣ ପ୍ରଥମେ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ, କ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ ଅଧା ବାଟରେ ଆପଣ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେପରି ଆପଣ ମନୋବଳ ଛାଡିଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକତା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ଅଛି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ଭାରୀ ହୋଇଯାଏ।
ସିଂହ ମା, ମି, ମୋ, ମି, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟାଏ ଏହି ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଦିନସାରା କାହାର ଗର୍ବକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧ ମଧ୍ୟ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କମ୍ ସମ୍ମାନ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ।

କନ୍ୟା କୋ, ପା, ପି, ପୋ, ଶ, ଏନ, ଚା, ପେ, ପୋ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭୁଲ ହେତୁ ଅସୁବିଧାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ। ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି କାମ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଟିଳ ସମସ୍ୟା ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ସମାଧାନ ହୁଏ। ଟଙ୍କା ପରିମାଣ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି, ଟିକେ ବିଳମ୍ବ କରିବାକୁ ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତୁଳା ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ତୁ, ଟି ଏହି ଦିନ ଶୁଭ ହେବ, ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ତୁମେ ଦାନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ, କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଏସବୁ କରିବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରେ, ଆଜି ତୁମେ ଯାହା କର, ଯଦି ତୁମେ ସ୍ଥିର ହୋଇଛ ତେବେ ତୁମେ ଏହାକୁ ସଫଳ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ନଚେତ୍ ଏହା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବିଛା ଟୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ ଆଜିକାଲି, ଶାରୀରିକ କାରଣରୁ ଆପଣ ଦିନସାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ କୌଣସି ରୋଗ ଅଛି, ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଆରୋଗ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଅନ୍ୟ ଏକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ, ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ, ମାନସିକ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ।

rasi1

ଧନୁ ରାଶି ୟେ, ୟୋ, ଭ, ଭ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ ଆଜି ତୁମର ଦିନର ଯତ୍ନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ, କୌଣସି କାରଣରୁ ନଷ୍ଟ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯାଏ। ମକର ରାଶି ଏହି ଦିନଟି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବ, ଏଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକରେ କିଛି ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ଭଲ କାମ କରୁନାହିଁ, ଯଦିଓ ଦୈନିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସହଜରେ ପୋଛି ହୋଇଯାଏ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକମାନେ ଚାପର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି। କୁମ୍ଭ ଯାଅ, ସମଲିଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୁ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା ଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେଇଥାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାଏ। ଆଜି, ଆପଣ ଯେଉଁଆଡେ ଯାଆନ୍ତୁ କିମ୍ବା ବସିବେ, ଆପଣ ଅଳସୁଆ ବିସ୍ତାର କରନ୍ତି। ମିନ ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ଯାହା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ଭ୍ରମ ସମାନ ରହିବ, ଯଦିଓ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଯାହା ବି କର, ତୁମେ ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ ସଫଳ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *