bhul

ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ କରୁଛନ୍ତି କି ଏହି ଭୁଲ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଆପଣ ଙ୍କର ବିନାଶ ହୋଇ ପରେ |

NEWS

ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୁଣବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ଯଦି ପତ୍ନୀ ଭଲ ଗୁଣରେ ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ସେ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ସମଗ୍ର ଘରକୁ ସ୍ୱର୍ଗ କରନ୍ତି। ଆମେ ଏହା କହୁ ନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ଗରୁଡ ପୁରାଣରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଜଣେ ମହିଳା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ, ତେଣୁ କୌଣସି ପତ୍ନୀ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭୁଲ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ପତ୍ନୀ ଏହି ଭୁଲ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯଦି ଘରର ମହିଳାମାନେ ଝିଅକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି, ତେବେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସେହି ଘରେ ରହନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗରୀବ ହୋଇଯାଏ ତେଣୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ପତ୍ନୀ ଏହି କାମ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଯେଉଁ ଘରେ ମହିଳାମାନେ ମଇଳା ବାସନକୁ ଘରେ ରଖନ୍ତି,

copulee

ସେତେବେଳେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ କେବେବି ସେହି ଘରେ ପାଦ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ, କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଦୁଖ ଆସିବାକୁ ଲାଗେ।

laxmi1

ବିବାହିତା ମହିଳାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ସିନ୍ଦୁର ତେଣୁ କୌଣସି ମହିଳା ନିଜ ସିନ୍ଦୁରକୁ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କାରଣ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାମୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି।

ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜିନିଷ କେବେବି ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ନିଜ କପାଳର ବିନ୍ଦି କାହାକୁ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *