rasi

୧୩ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ସମସ୍ତ ସର୍ତ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି | ତଥାପି, କିଛି ଛୋଟ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ, ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣ ଆଶା କରି ନଥିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯଥେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାର ଚାପ ଆଜି କମ୍ ହେବ | ସେହି ସମୟରେ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ | କିଛି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ କର ଏବଂ ଏହାକୁ ରୋକିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାନ ସ୍ଥିତିରେ ରୁହ | ଘରେ ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜିଠାରୁ ଯଦି ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଲାଭ ଆଣିଛି | ଏହି ଦିନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ | ଆମେ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବା | ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତଥାପି, କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାନ୍ୟ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରି କୁହ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ: ଆଜି ସିଂହ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଟିକିଏ କୂଟନୈତିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଅଗ୍ରଗତି ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାଥମିକତାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିଛି ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଆପଣ ପରିବାରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆଜି ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ସମୟ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ସମୟ ନେଇ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତର ଜିନିଷ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତି ଦିବସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ନିଜ ମନକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର, କିମ୍ବା ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ଶବ୍ଦର ଭୁଲ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ ସେବା ସଂଗଠନରେ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପିଲା ହେତୁ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

 

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଏକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଥାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କ fear ଣସି ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ | ଆଜି ଦିନାମାନା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେଣୁ ଦେଖିବା ପରେ ଟିକିଏ ଚାଲିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ ନିଜକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ବ୍ୟସ୍ତ ସମୟ ସତେ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବିଛା: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ରବିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତାକୁ ଆସିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର ବଡ କ୍ଷତି କରିପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାହାର ଶବ୍ଦରେ ପ୍ରବେଶ କରି ତୁମେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସଂପର୍କରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ବୁଝାନ୍ତୁ

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜିକାଲି, ପରିବାରର ଖର୍ଚ କରିବା କିଛି ବଡ ଆୟ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନରେ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଫିଲହର ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା ଲେଖୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ବୃତ୍ତି ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରିବ କିମ୍ବା ସେଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କହିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଡିଲର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *