koti

ଯଦି ରାତାରାତି କୋଟିପତି ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହି 5 ଟି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ବନ୍ଧୁଗଣ ସମସ୍ତେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ହୁଏ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଏବଂ ରାତାରାତି କୋଟିପତି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି 5 ଟି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବହୁତ ବୁଢିଆଣି ଅଛି, ତେବେ ଆଜି ସେଗୁଡିକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ, କାରଣ ଘରେ ବୁଢିଆଣି ଉପସ୍ଥିତି ହେତୁ ଘରୁ ଟଙ୍କା ଛାଡୁଅଛି ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ନୁହେଁ ତେଣୁ, ଯଦି ତୁମେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଆଜି ତୁମର ଘରର ସମସ୍ତ ଜାଗାକୁ ଅପସାରଣ କର। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ଭଙ୍ଗା ଚେୟାର,

money

ଟେବୁଲ୍ କିମ୍ବା ଟେବୁଲ୍ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେଗୁଡିକୁ ନିଜ ଘରୁ ଫିଙ୍ଗିଦିଅନ୍ତୁ, କାରଣ ଘରେ ଭଙ୍ଗା ଚେୟାର, ଟେବୁଲ୍ କିମ୍ବା ଟେବୁଲ୍ ରହିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ନଥାଏ ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ।

laxmi
ସର୍ବାଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ, ଶନିବାର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପୂଜାପାଠ ସ୍ଥାନକୁ ପାଇପ ପତ୍ରରେ ନିର୍ମିତ ଏକ ଫୁଲମାଳ ଆଣନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ପୂଜାପାଠ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ମଧ୍ୟ ସେହିପରି କରନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଆସେ ଦୁଇଗୁଣ ବେଗରେ ଘରକୁ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅନ୍ଧାର ହେବା ପରେ ତିନୋଟି ଶୁଖିଲା ନଡ଼ିଆକୁ ନିଜ ଘରର ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ

ଏବଂ ସକାଳେ ଏକ ନଦୀରେ ଫୋପାଡି ଦିଅନ୍ତୁ, ହଠାତ୍ ଏପରି କରି କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ବଡ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ, ତେବେ ପ୍ରତି ସୋମବାର ପାଞ୍ଚ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ବସିଥିବା ୭ ଭିକାରୀଙ୍କୁ ମୋଙ୍ଗ୍ ଡାଲ୍ ପୁଡିଙ୍ଗ୍ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଦିନରେ ଦୁଇଥର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ରାତିରେ ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ହେବ ଏବଂ ବର୍ଷା ହେବ ଟଙ୍କା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *