rasi

ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ, ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ସମୟରେ ଚନ୍ଦ୍ର କର୍କଟ ରୋଗରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁଷ୍ପ ହେଉଛି ନକ୍ଷତ୍ର। କର୍କଟ ରୋଗର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ର। ସୂର୍ଯ୍ୟ-ମଙ୍ଗଳ କନ୍ୟା ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ମକର ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି ଅବଶିଷ୍ଟ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ସମାନ ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ କର୍କଟ ରୋଗରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମକର ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଲାଭ କରିବେ। ତୁଳା ଏବଂ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କର୍କଟ ଏବଂ ସିଂହ ସଙ୍କେତ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ରାଜନୀତିରେ ସଫଳ ହେବେ। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ରାଶିଫଳ ଆଜି ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଷଷ୍ଠ ମଙ୍ଗଳ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ଦେଇପାରିବେ।

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳ କରିବ। କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କରାଯିବ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ବୃଷ ରାଶିଫଳ ଚନ୍ଦ୍ରର ତୃତୀୟ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଚାକିରିରେ ଏକ ନୂତନ ପଦବୀ ଦିଆଯାଇପାରେ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଅସାବଧାନତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସବୁଜ ଶୁଭ ଅଟେ ଆପଣ ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ତେଲ ମଞ୍ଜି ଦାନ କରନ୍ତୁ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ କର୍କଟ ଏବଂ ସିଂହର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ।କର୍କଟ ରାଶିଫଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଆଜି ଏହି ଚିହ୍ନରେ ଅଛନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହୋଇପାରିବେ ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ମକର ରାଶିର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ବହୁତ କାମ କରିବ ଗୃହ ନିର୍ମାଣରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ

rasi4

ସବୁଜ ଶୁଭ ଅଟେ ସିଂହ ରାଶିଫଳ ଏହି ରାଶିରୁ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାଦଶ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦିଗରେ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ। ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯିବ କମଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି। ଯେକୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ କର୍କଟ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମକର ରାଶିର ବୃହସ୍ପତି ଚାକିରିରେ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ରାଜନେତା ମାନେ ସଫଳ ହେବେ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ ଗାଈକୁ ଗୁଣ୍ଡ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ। ତୁଳା ରାଶିଫଳ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ବୁଧ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି।

rasi1

ଆଜି ଚାକିରିରେ ବିବାଦ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ବିଛା ରାଶିଫଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ତୃତୀୟ ଗୁରୁ ଭାଗ୍ୟ ଘରେ ଶୁଭ ଅଟନ୍ତି। ଚାକିରିରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପଦ ପାଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ। ନାଲି ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ ଧନୁ ରାଶି ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ବୁଧ ଅନୁକୂଳ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଚାକିରିରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଆସିବାର ସୂଚନା ଅଛି ନାଲି ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ ସାପ୍ଟାଶ୍ଲୋକି ଦୁର୍ଗା ପାଠ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ମକର ରାଶିଫଳ ଏହି ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରର ସପ୍ତମ ଗମନାଗମନ ସହିତ,

ଆପଣ ଅନେକ ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପିତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ର ନବମ ଗମନାଗମନ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ରର ଷଷ୍ଠ, କିନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିରୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କର ଦ୍ୱାଦଶ ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପାଇବ ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ଏବଂ ମିଡିଆ ଚାକିରିର ଲୋକମାନେ ସଫଳ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁଖ ଆଣିପାରେ ଆକାଶ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ମିନ ରାଶିଫଳ ଆଜି ଏହି ରାଶିରୁ ଚନ୍ଦ୍ର ପଞ୍ଚମ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତିର ଏକାଦଶ ଅଟେ ଚାକିରିରେ ବଡ଼ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। କୁମାରୀରେ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେବାରେ ଲାଭ ଦେବ ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ନାଲି ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *