rasi

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ 20 ରୁ 27 ଅକ୍ଟୋବର 2021 | ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସତର୍କ ବାଣୀ – ଏହି ସପ୍ତାହର ରାଶିଫଳ ଜାଣନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବୁଧରେ, କେତୁ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ବିଛାରେ, ଶନି ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ମକର ରାଶିରେ ରହିବେ ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଚନ୍ଦ୍ର କୁମ୍ଭରେ ଅଛି। ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତି ଅଢେଇ ଦିନରେ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଚାଲିଛନ୍ତି। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବୁଧ ଏକତ୍ର ବହୁ ରାଜା ଯୋଗ ଶୁକ୍ର ସେମାନଙ୍କର ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥାରେ ସଙ୍କେତକୁ ବିକାଶ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ବୃଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ। ମେଷ ଏବଂ ତୁଳାର ଲୋକମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ।ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ଚିହ୍ନର ସବିଶେଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଜାଣିବା। ସାପ୍ତାହିକ ରସିଫାଲ 20 ଅକ୍ଟୋବରରୁ 27 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ହିନ୍ଦୀରେ ରାଶିଫଳ ମେଷ ରାଶିଫଳ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ମଙ୍ଗଳବାର ପରେ ବ୍ୟବସାୟରେ କାମ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ।

ଆପଣ କନ୍ୟା ଏବଂ ମକର ରାଶିର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ମଙ୍ଗଳବାର ପରେ ଲାଲ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଗୁରୁ ରାଜନୀତିରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ ତେଲ ମଞ୍ଜି ଦାନ କରନ୍ତୁ। ବୃଷ ରାଶିଫଳ ମଙ୍ଗଳ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧବାର ପଞ୍ଚମ ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ଅଟେ। ବିଛାରେ ଶୁକ୍ର କିଛି ବଡ ଲାଭ ଦେଇପାରେ।ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଘର କିମ୍ବା ଜମି କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ ଆକାଶ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ବୁଧବାର ପରେ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଶନିବାର ଦିନ ଧାର୍ମିକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦାନ କରନ୍ତୁ ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ବୁଧ ଧନ ଦେବେ। ରାଶିର ବୁଧ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ। ମଙ୍ଗଳବାର ପରେ ଏହା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅଟେ। ଶୁକ୍ରବାର ପରେ, ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପ ନେବ। ନୀଳ ଏବଂ ଆକାଶ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆସିବାର ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ବୁଧବାର ଦିନ ଦାନ କରନ୍ତୁ ପିତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ କର୍କଟ ରାଶିଫଳ। ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରୁ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି।

rasi

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସପ୍ତମ ଘରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ଅଟେ। ଚାକିରିରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପଦବୀ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ। ରାଜନେତାମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଶୁକ୍ରବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଅଟକି ରହିଥିବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ଚନ୍ଦ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଚାଉଳ ଏବଂ କଦଳୀ ଦାନ କରନ୍ତୁ। ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଭଲ ରଙ୍ଗ ପ୍ରତିଦିନ ଶ୍ରୀ ବିଷ୍ଣୁ ସାହସ୍ରନାମା ପାଠ କରନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳବାର ବଡ ଭାଇଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ। ସିଂହ ରାଶିଫଳ ଶୁକ୍ର ଚତୁର୍ଥ ଅଟେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ରାଶିରୁ ମଙ୍ଗଳ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇଛି। ମାତା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ସହିତ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କର।

ଟେଲିଫୋନ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସହିତ ଜଣେ ଅତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଚନ୍ଦ୍ରର କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମୀନ ଗମନାଗମନ ବିଶେଷ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ କମଳା ଏବଂ ନାଲି ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ ପ୍ରତିଦିନ ଦାନ କରନ୍ତୁ କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରୁ ସ୍କର୍ପିଓ ଅର୍ଥାତ୍ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହି ଅର୍ଥନୈତିକ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ତୁଳା ରାଶିଫଳ ଏହି ରାଶି ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିଠାରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଅଟେ ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେବ। ମଙ୍ଗଳ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧବାର ଦ୍ବାଦଶ ପ୍ରଭାବ ବିଶେଷ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କର ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ଏବଂ ଆଇଟି ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପହଞ୍ଚିବେ।

hanuman

ଧଳା ଏବଂ ସବୁଜ ଭଲ ରଙ୍ଗ। ବିଛା ରାଶିଫଳ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ଅଟେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ। ଧନୁ ରାଶି ଏହି ସପ୍ତାହ, ମଙ୍ଗଳବାର ପରେ ବୃହସ୍ପତିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଗମନାଗମନ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରର ଚତୁର୍ଥ ଗମନାଗମନ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇପାରେ। ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତିରେ ଖୁସି ହେବେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ପଦ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କମଳା ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଗ୍ରାମ ଦାନ କରନ୍ତୁ ପ୍ରତିଦିନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। ମକର ରାଶିଫଳ ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ଶନି ବୃହସ୍ପତି ସହିତ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ଅଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ସ୍ଥିତି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଦେବ। ସୂର୍ଯ୍ୟ, ବୁଧ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଶୁଭ ଅଟେ। ରାଜନେତାମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଆକାଶ ଏବଂ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ପ୍ରତିଦିନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କର। କୁମ୍ଭ ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏହି ସଙ୍କେତରେ ଅଛନ୍ତି।

ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ମଙ୍ଗଳବାର ପରେ ମୀନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଆସିବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରୁଥିବା ସଫଳତା ଦେବ। ମୀନ ରାଶିଫଳ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତିର ଏକାଦଶ ଗମନାଗମନ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରର ଦ୍ୱାଦଶ ଗମନାଗମନ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେବ। ମଙ୍ଗଳବାର ପରେ ଏହି ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଭ ଅଟେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭ୍ରମଣରେ ଅସାବଧାନତାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ। ରାଜନେତାମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଚାକିରି ସହ ଜଡିତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରିବ। ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆର୍ଥିକ ସୁଖରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *