graha

ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିରେ ଏକ ବିରାଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି, ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜାଣନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ 4 ଟି ଗ୍ରହ ନିଜର ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିରେ ଏକ ବିରାଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି, ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜାଣ। ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ଏହାର ଗତି ଅନୁଯାୟୀ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଚାଲିଛନ୍ତି।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଏହି ଘଟଣାକୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନ ବା ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କୁହାଯାଏ। ଏହା ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ 4 ଟି ଗ୍ରହ ନିଜର ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚିହ୍ନରେ ଦୁଇଟି ଗ୍ରହ ବୁଧ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ।

rasi4

ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ବୁଧ, ମଙ୍ଗଳ, ଶୁକ୍ର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚାରୋଟି ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତିରେ ବିଶେଷ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି। ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବୁଧର ଗତିବିଧି ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଅକ୍ଟୋବର 04 ରେ ମଙ୍ଗଳ ମିନରେ ରିଟ୍ରୋଡ୍ରେଡ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେଣୁ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଅକ୍ଟୋବର 14 ରେ ତୁଳାରେ ରିଟ୍ରୋଗ୍ରେଡ୍ ହେବ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର 04 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଟ୍ରୋଗ୍ରେଡ୍ ରହିବ।

RASI3

ଏହା ସହିତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅକ୍ଟୋବର 17 ରେ କୁମାରୀରୁ ତୁଳାରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ନଭେମ୍ବର 16 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ଯେଉଁଠାରେ ଶୁକ୍ର 23 ଅକ୍ଟୋବରରେ ଲିଓରୁ କୁମାରୀ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଗ୍ରହ ଗତିର ପ୍ରଭାବ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏହି ଗତିବିଧି ଏବଂ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି।

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏହି ଗତି 6 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଥିବାବେଳେ ବାକି ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରଭାବ ମିଶ୍ରିତ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅର୍ଥ ଲାଭର ଏକ ସମକକ୍ଷ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବାବେଳେ ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ମାମଲାରେ ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଲିଓ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବାସ୍ତୁ ଭୋଗ ଉପଭୋଗ କରିବେ, ଯେତେବେଳେ କି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା। ଏହା ଧନୁ ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଥାଏ ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *