laxmi

ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଗୃହ ପ୍ରବେଶ – ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସଙ୍କେତ ଘରେ ଦେଖନ୍ତି – ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି।ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ

NEWS

ଆଜି ସମସ୍ତେ ଧନୀ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ଧନର ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ବାସ୍ତୁରେ କିଛି ସଙ୍କେତ ମାଧ୍ୟମରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପାଦ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପଡ଼ିବ।

ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସଙ୍କେତଗୁଡିକ ଦେଖନ୍ତି। ଯଦି କେହି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦିଆସିଲ ଜାଳେ, ତେବେ ସେ ଏପରି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଥାଏ ଯେଉଁଠାରୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଭରସା ନାହିଁ। ଯଦି କେହି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଚେକ୍ ଲେଖନ୍ତି,

laxmi1

ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ଧନ ପାଇପାରିବେ। ଯଦି କେହି ତୁମ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ଚେକ୍ ଲେଖନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବ ଯାହା ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ବଢାଇପାରେ। ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖନ୍ତି ଯେ କେହି ତାଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ ହୋଇଛନ୍ତି,

laxmi

ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଅପାର ଧନ ପାଇପାରିବେ। ଘରକୁ ଆସିଥିବା କୌଣସି ଭିକାରୀକୁ ଖାଲି ହାତରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ତାଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବା ଉଚିତ।

ପ୍ରତିଦିନ ଘରେ ସୋରିଷ ତେଲର ଏକ ଦୀପ ଜଳାଯାଏ, ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ସେହି ଘରେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରହିଥାଏ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଟ୍ୟାପ୍ ପାଣି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କେବେବି ପ୍ରବାହିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *