rasi

୨୨ ଅକ୍ଟୋବର ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୧ ଅସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରହିବ | ପୁରୁଣା ନିବେଶ ଯୋଗୁଁ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି | ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ | ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ, ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆମେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା | ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ (ବୃଷ) : ଆଜି, ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଚାଟ୍ ଏବଂ ଗୁଜବରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆଜି, ଦିନସାରା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଏକ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ | ତୁମର ପତିଙ୍କ ଅସାବଧାନତା ସମ୍ପର୍କର ଦୂରତା ବଢଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଷଣର ମଧୁରତା ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଛାଡି ପାରିବ | ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithunnn

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ବିତର୍କର ସମ୍ଭାବନାକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଆଜି ସମସ୍ତ ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ କରାଯିବ | ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ, ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ତୁମର ଏକ ନୂତନ ପ୍ରତିଛବି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିକାଶ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ରହିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବେ | ଆଜି ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସମ୍ମାନିତ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦିଗକୁ ଦେଖ ଏବଂ ତୁମେ ପାଇବ ଯେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳୁଛି | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଟିକିଏ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖିବେ | ମୁଁ ତୁମର ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବି | ଆଜି, ତୁମର ସାମାଜିକ ବଦନାମ ଘଟଣାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଦିନସାରା ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ତୁମର ଅଭିଳାଷକୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | ସଫଳତା ତୁମକୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆଜି ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଖୋଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ କଥାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ରହିପାରନ୍ତି | ତୁମର ମିଶରର ଆଜିର ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | କିଛି କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଜିନିଷଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନେବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆଜି ଏକ ପ୍ରିୟ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଧନୁ ରାଶି:ଆଜି ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ହେବ | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବ ital ବାହିକ ଯୋଗ କରାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶରୀରରେ କମ୍ ଶକ୍ତି ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ କମ୍ ହେବ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ନୂଆ ଦିଗ ଦେବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି ତୁମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ତୁମର ହବିଷ୍ୟାଳି ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଯଥେଷ୍ଟ ଖାଲି ସମୟ ଅଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକତା କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନୂତନତା ଦେଖାଯିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ରହିବ | ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯଥାସମ୍ଭବ ବଢିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଧଳା ଫୁଲ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରିବ | ଧର୍ମ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ତାଙ୍କ ପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ତାଙ୍କ ବିରକ୍ତିକର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *