rasi

୨୨ ଅକ୍ଟୋବର ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୧ ଅସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଭାଗ୍ୟ ବିନା ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାରର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଚୂଡାନ୍ତ କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ରଖିଛ ସେଥିରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଲଗାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ମିଥୁନ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ଯାହା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢେଇବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର କମ୍ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଦେଖା କରି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି :କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଆସୁଥିବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଦୁ sad ଖଦ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବିବ୍ରତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢ଼େଇ ପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଅଧିକ ମଜା କରିବେ | ଆପଣ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅଲଗା ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଯେକୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ | ହଠାତ୍ ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିବାଦ କର ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭିନ୍ନତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଉପାୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ | ବେକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ, ତୁମେ ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖ | ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ମନ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିବାଦରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ତୁମର ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *