x

ସୁନା ଦର ଜଣାନ୍ତୁ – ଦୀପାବଳି ଧନତେରାସ ପୂର୍ବରୁ ଶସ୍ତା ହେଲା ସୁନା ତୁମର ସହରର ମୂଲ୍ୟ ଜାଣନ୍ତୁ।

NEWS

ଆଜି ଭାରତରେ 100 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 100 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଲଗାତାର ତିନି ଦିନ ସୁନା ମୂଲ୍ୟରେ 100 ଗ୍ରାମ ପିଛା 5,900 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ଘଟିଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦିୱାଲୀ ଏବଂ ଧନ୍ତରାସଙ୍କ ତୁଳନାରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତୁ ମୂଲ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ହ୍ରାସ ସାଧାରଣ କ୍ରେତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ବିଷୟ।

ତେବେ, ଫ୍ୟୁଚର ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ଗୁରୁବାର ଦିନ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 47,554 ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି କାରଣ ଦୃଢ଼ ସ୍ପଟ୍ ଚାହିଦା ମଧ୍ୟରେ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପକମାନେ ତାଜା ପଦବୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ମଲ୍ଟି କମୋଡିଟି ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜରେ ସୁନା 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 47,554 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ 0.12 ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ କାରବାର କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର 13,548 ଲଟ ଥିଲା, ଏମସିଏକ୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ୱେବସାଇଟରେ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ। ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ତୁଳନାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

gold

ରଏଟର୍ସ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ପଟ୍ ସୁନା 0.2 ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇ 1,784.96 ଡଲାରରେ ପହଞ୍ଚିଛି ଏବଂ ଆମେରିକାର ସୁନା ଫ୍ୟୁଚର 1,784.60 ଡଲାରରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 46,480 ଟଙ୍କା ଦିଲ୍ଲୀରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 46,610 ଟଙ୍କା ରହିଛି।

gold

ଚେନ୍ନାଇରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 44,750 ଟଙ୍କା। ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 44,460 ଟଙ୍କା ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନାର ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 44,460 ଟଙ୍କା କୋଲକାତାରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 46,900 ଟଙ୍କା।
କେରଳରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 44,460 ଟଙ୍କା।

ପୁଣେରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 45,640 ଟଙ୍କା। ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 45,480 ଟଙ୍କା। ଲକନୋରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 45,210 ଟଙ୍କା। ପାଟନାରେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 45,460 ଟଙ୍କା। ନାଗପୁରରେ ସୁନା ହାର 22 କ୍ୟାରେଟର 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 46,480 ଟଙ୍କା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *