ghara

କେବଳ ଏହି ନାମର ଲୋକଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣ, କେବେ ଟଙ୍କାର ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ।

NEWS

ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସର୍ବଦା କାନ୍ଦନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇବାକୁ କେବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ନାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମଗ୍ର ଜୀବନକୁ ଦୁଖରେ ବିତାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଜୀବନରେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇବାକୁ କେବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ।

ଆସନ୍ତୁ ସେହି ନାମଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପ୍ରଥମେ P ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି P ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅତି ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ନିର୍ବୋଧ ଏବଂ ଏହି ନାମ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସତ୍ୟ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି, ଏହା ସହିତ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରି ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତି

p letter

ଏବଂ ଏହି ନାମଗୁଡିକ ଲୋକଙ୍କୁ ହରାଇବାକୁ ପଡିବ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ବି ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି କୁହାଯାଏ ଯେ B ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଯାହା କରନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏହି ନାମର ଲୋକମାନଙ୍କର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତି,

ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ପ୍ରାୟତ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଖ ସେମାନଙ୍କୁ କେବେବି ଛାଡି ନଥାଏ।
S ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହୃଦୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭୁଲ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜୀବନରେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ। ପ୍ରାୟତ ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *