lanka

ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଅନୁସାରେ ନାଲି ଲଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଧନୀ କିପରି କରିବ ଜାଣନ୍ତୁ।

NEWS

ଲଙ୍କା ଆମ ଖାଦ୍ୟକୁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ କରିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଜିନିଷ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନାଲି କଳା ଲଙ୍କା ଏବଂ ସବୁଜ ଲଙ୍କାର କିଛି ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଯଦି ତୁମର ସମସ୍ତ କାମ ଅଟକିଯାଏ, ତେବେ ତୁମେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳିବା ଉଚିତ ଏବଂ ସେଥିରେ 5 ଟି କଳା ଲଙ୍କା ରଖିବା ଉଚିତ।

45 ଦିନ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ଅଭାବରୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ 6 ଟି କଳା ଲଙ୍କାକୁ ଏକ କପଡ଼ାରେ ବାନ୍ଧି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ନିଜ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖିବେ।

chili

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଋଣ ଅଛି ଏବଂ ଏହା ପରିଶୋଧ କରୁନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ପାରାକୁ ସବୁଜ ଲଙ୍କା ଦେବା ଉଚିତ। ଏହି ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ରହ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

chili 1

ଦୁର୍ବଳ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଥିବାରୁ ୠଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଘରେ ସବୁଜ ଲଙ୍କାର ଏକ ଛୋଟ ଉଦ୍ଭିଦ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଘରର ସମସ୍ତ ବାସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଧନୀ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ।

ଏକ ତମ୍ବା ହାଣ୍ଡିରେ 21 ଟି ନାଲି ଲଙ୍କା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅର୍ଗିଆ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ। କିଛି ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥର ନୂଆ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *