hp

ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ନିଶ୍ଚୟ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ – ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପେଟ୍ରୋଲିୟମରେ ବାହାରିଲା ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରେ ଚାକିରି।

NEWS

HPCL ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଆସୋସିଏଟ୍ ଖାଲି ଯଦି ଆପଣ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ କର୍ପୋରେସନ୍ ଲିମିଟେଡ୍ (HPCL) ରେ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ। HPCL (ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ) ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଆସୋସିଏଟ୍ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛି। ଆଗ୍ରହୀ

ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତା’ପରେ ସେମାନେ ସରକାରୀ ୱେବ ସାଇଟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଭଲଭାବେ ପଢ଼ିବା ଉଚିତ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ନିମ୍ନରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି | ଏହି ପଦବୀ ସେହି ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ ବିଜ୍ଞାନ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ଆସିଛନ୍ତି।

hp 1

ବୟସ ସୀମା ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ ବୟସ 28 ବର୍ଷ କିମ୍ବା ତା’ଠାରୁ କମ୍ ହେବା ଉଚିତ। ଅବଶ୍ୟ, ଓବିସି, ଏସସି, ଏସଟି ଏବଂ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସରକାରୀ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଉଚ୍ଚ ବୟସ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଆରାମ ପାଇବେ। କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ
ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପେଟ୍ରୋଲିୟମର ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପଡିବ।

hp 2

ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା 11 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଆବେଦନ କରିବାକୁ ତୁମର 31 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଛି। ଆବେଦନ ଫର୍ମର ଲିଙ୍କ୍ (HPCL ଚାକିରି ଆବେଦନ) ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଦିଆଯିବ ସେହି ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସହଜରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ କୌଣସି ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ହେବ ନାହିଁ। ଆବେଦନ ଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ତାଲିକା ପରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ସାକ୍ଷାତକାର କରାଯିବ। ଏହାକୁ ଆଧାର କରି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ କରାଯିବ। ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *