dhana

ଅକ୍ଟୋବର ୨୬ ଠାରୁ ଏହି 5 ଟି ରାଶିର ଜୀବନରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ଏହି ଦିନ ତୁମେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହେବ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତିହୀନ ଅନୁଭବ କରିବ। ଆପଣ ପୂର୍ବ ପରି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ନିଜକୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ। ଜଣେ ପିତା ଭାବରେ,

ସେ ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ ଯେ ସେ କେତେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ଜଣେ ଅତି ସ୍ନେହୀ ଏବଂ କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇ, ଆପଣ ଯେଉଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବେ ଏବଂ ଯତ୍ନ ନେବେ। ତୁମର ଧୈର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମେ ଅନେକ ଦିନରୁ ଯାହା ଅପେକ୍ଷା କରିଛ ତାହା ପାଇବ।

rasi

ତୁମର ପ୍ରୟାସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ତୁମେ ନିଜକୁ ସ୍ମାର୍ଟ, ଶୃଙ୍ଖଳିତ, ପରିଶ୍ରମୀ, ଗଣନା ଏବଂ ତୁମର ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବ।

ଯଦି ଅନ୍ୟମାନେ ଭାବନ୍ତି ତୁମର ନାରୀତା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତି ଅଛି ତେବେ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିବା ଏକ ରୋଗରୁ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଅଧିକ ଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ତୁମେ ତୁମର ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଖାଇବା ପିଇବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ।

ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ବାହାରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଯଦିଓ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଏହା କ’ଣ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଉପାୟ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଯୁକ୍ତି ସହିତ ନିଜକୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ନିଜକୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ଅଧିକ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *