rassi

ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜାଣିବା ସହିତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଉପାୟ ଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା କୁହାଯାଏ। ସାଧାରଣତଃ ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଗତି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ 11 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରେ, ଶନି ଦେବ ରିଟ୍ରୋଗ୍ରେଡରୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଯଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସିଧା ଗତିରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଶନି ଗ୍ରହ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପ୍ରିଲ୍ 29, 2022 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମକର ରାଶିରେ ରହିବେ।

ଅନେକ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶନିଙ୍କ ପଥରୁ ଆରାମ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ। ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ, ଅକ୍ଟୋବର 11, 2021 ରେ ମକର ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କି ପ୍ରକାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଯିବ ଜାଣନ୍ତୁ। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ମଣିଷମାନେ କାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ସଙ୍କେତ ଦିଅନ୍ତି।

rasi1

ଯଦି କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ତେବେ ତୁମେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇବ ଏହି ଅବଧିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଶନିଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଗତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

sanii

ଦୈନିକ ସାତଥର ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢ଼ିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବୃଷ ରାଶିଫଳ ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଏହି ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ସୋରିଷ ତେଲ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *