rasi

୨୭ ଅକ୍ଟୋବର ବୁଧବାର ୨୦୨୧ ଅସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଆଡକୁ ନେଇପାରେ | ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ତୁମର ହୃଦୟ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅସ୍ଥିର ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମୋଟ ଉପରେ, ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକ ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କିଛି କାମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହସ ବଢିବ | ତୁମର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ତୁମେ ସମସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ଆଜି, ଆମେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଠା ଏବଂ ଖଟା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ମିଳିପାରେ, ତେଣୁ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ କିଛି ନୂଆ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ନୂତନ ଜମି କିଣିବାକୁ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ତୁମ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଆଜିର ଲୁକ୍ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଯେକୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି କିଛି ବିଶେଷ ଆଣିଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବ | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ପଥ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଉପହାର ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସଂପର୍କରେ ନୂତନତା ଆସିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନୂତନ ପରିଚିତମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ତିକ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ବଦଳିପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବାନାଥୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରାରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବୁଝିବାକୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ତୁମେ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *