rasii

କାର୍ତ୍ତିକ ମାସରେ ମେଷ, ବୃଷ ଏବଂ ମିଥୁନ ପାଇଁ ସିଦ୍ଧ ଯୋଗ – ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ – ଜଣାନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୂଚନା |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶିଫଳ 22 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ତୁମର ଦିନ ସତେଜତା ଏବଂ ଶକ୍ତି ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ।ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଉପହାର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ।

ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଅଛି। ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ। ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବ। ବୃଷ ରାଶିଫଳ 22 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ଆଜି ତୁମର ଦିନ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ନିରାଶାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ସହିତ ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

rasi4

ତୁମର ତିକ୍ତ ବକ୍ତବ୍ୟ ହେତୁ, କାହା ସହିତ ବିବାଦ ଏବଂ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଗଣେଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆଜି ଆପଣ ନିରାଶ ହେବେ। ଦିନସାରା ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରାଶି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ କର୍କଟ, ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଦେଖାଯିବ।

singh

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ତୁଳା, ବିଛା ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି ଉପରେ କିପରି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଜାଣନ୍ତୁ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ। ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଲାଭର ଖବର ପାଇବେ।

ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଗଣେଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୃଢ଼ ସମ୍ପର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମେଲୋଡି ଏବଂ ପ୍ରେମ ଉପଭୋଗ କରିବେ ତୁମ ପିଲାଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *