rasi

୨୯ ଅକ୍ଟୋବର ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ବିରୋଧୀ ଦଳ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଅଛି |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିବାର ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହା ସହିତ, ଚାକିରି-ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଘଟଣା ଆଣିବ | ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ତୁମେ ସୂଚନା ପାଇବ | ପ୍ରତିପକ୍ଷଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଦୟାକରି ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିବାର ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିପାରନ୍ତି | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଭୟର ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କିନ୍ତୁ ବିରକ୍ତ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ନଚେତ୍ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଖୋଳିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ଦିନ ନୁହେଁ | ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

mithunnn

କର୍କଟ: ଆଜି ଭଗବାନ ଶାନି କର୍କଟ ରାଶିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମର ବୁଝାମଣା ସହିତ, ତୁମେ ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଟିକେ I କରିପାରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆଜି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସହିତ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ, ଶନିବାର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ସିଂହ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଦିନ ହେବ | ତଥାପି, କିଛି ଅସୁବିଧା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମକୁ ଲାଭ ଦେବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଦିନ, କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରି ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକାଠି ହେବେ | ଘରେ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ | ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିବାର ଭାରୀ ହେବ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ | ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାରବାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶନିବାର ଏକ ଭଲ ଦିନ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି କାରଣ ଏହି ଯାତ୍ରା ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ଟିକେ ବେପରୁଆ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଘରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଆଜି, ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଯେଉଁ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ, ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ସର୍କଲରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ | ସାମୂହିକ ଭାବରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଧୁ, ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା | ଭାବ ନାହିଁ ଯେ ତୁମକୁ ସବୁକିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ମିଥ୍ୟା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଭାଷଣରେ ଏକ ମହୁ ତିଆରି କର | ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତଥାପି, ତୁମେ ତୁମର ଦାୟିତ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆଜି ଆଖି ବନ୍ଦ କରି କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିଦେବ | ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଅଶୁଭ ଆଚରଣ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୀବ୍ରତା ହେତୁ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ସର୍ବଶେଷରେ, ଯଦି ଆପଣ ପିସ୍ ବିଷୟରେ କଥା ହୁଅନ୍ତି, ଶନିବାର ଦିନ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି | ଘରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହା ସହିତ ସହଭାଗୀ ହେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଜୀବନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *