prabhaba

ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର ।

RASIPHALA

ଅକ୍ଟୋବର 30 ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଧନୁ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚିହ୍ନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ଶୁକ୍ର ଏହି ଚିହ୍ନରେ ଡିସେମ୍ବର 8 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ, ଏହା ପରେ ଏହା ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। 40 ଦିନ ପାଇଁ ଏହାର ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଗ୍ରହର ସଙ୍କେତରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଆଗମନ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ଶୁକ୍ର ହେଉଛି ଗ୍ରହ ଯାହାକି ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଯୋଗୁଁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ମେଷ ଶୁକ୍ରର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପାଇଁ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଆପଣ କେବଳ ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମ ପାଇବେ ନାହିଁ, ବରଂ ନୂତନ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଗଠନ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ।

ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସାମଗ୍ରିକ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବୃଷ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଗତି ଆସିବ, ଆପଣ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଜାରି ରଖିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ ଟଙ୍କା ଆସିବ କିନ୍ତୁ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ। ମିଥୁନ ଶୁକ୍ରର ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଆହୁରି ଗଭୀର ହେବ। ତୁମ ଜୀବନ ସାଥୀଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ଭଲ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ମନ ଖୁସି ହେବ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ। କର୍କଟ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ହୋଇପାରେ, ରକ୍ତ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ରୋଗ ହୋଇପାରେ। ବିବାହରେ ଦୁଖ ହୋଇପାରେ।

rasi4

ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଜିନିଷ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଶକ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ସିଂହ ପିଲାଟି ସମୃଦ୍ଧ ହେବ, ତାଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ହେତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ତୁମର ଆରାମ ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ଦାମୀ ଜିନିଷ କିଣିପାରିବେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କନ୍ୟା ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶୁକ୍ରର ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର ରାଶି ମଧ୍ୟ ଗଠନ କରାଯାଉଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ତୁଳା ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଏକ ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ।

rasi1

ତୁମେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବ ପୁରୁଣା ରୋଗ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅର୍ଥ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ମୋଟ ଉପରେ, ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବିଛା ଶୁକ୍ରର ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଆଧାରରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ଆହୁରି ଅନେକ ସୁଖ ପାଇବ। ଧନୁ ରାଶି ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ପରିବାରର ସ୍ୱାର୍ଥରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ। ତଥାପି, ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇପାରେ ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇବା ସମ୍ଭବ। ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି।

ମକର ରାଶି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥର ପ୍ରବାହ ପ୍ରଚୁର ହେବ। ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ଅର୍ଥନୈତିକ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ସଠିକ୍ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟଥା, ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୁମ୍ଭ ଅନେକ ମାର୍ଗରୁ ଅର୍ଥ ଆସିବ, ଅର୍ଥାତ୍ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ। ବିବାହ ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଭାଗ୍ୟ ଘଟିବ ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମେ ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ମୀନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଦୃଢ଼ ଅର୍ଥନୈତିକ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ ଅଫିସରେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *