sd

ପାୱାର ଷ୍ଟାର ପୁଣେଥ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ଶେଷ ଭିଡ଼ିଓ ଥରରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ ….

NEWS

କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ମାର୍କେ ନାମ ମଧ୍ୟରୁ ପୁଣେତ୍ ରାଜକୁମାର 46 ବର୍ଷ ଏବଂ ମାଳିନୀ ପ୍ରତିମା ଡକ୍ଟର ରାଜ କୁମାରଙ୍କ ପାଞ୍ଚ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସାନପୁଅ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ହୃଦଘାତରେ ପୀଡିତ ହେବା ପରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ବିକ୍ରମ ଡାକ୍ତରଖାନାର ହୃଦ୍‌ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର ରଙ୍ଗନାଥ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ରୋଗୀ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ହୋଇପଡିଥିଲେ। ପୁନ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ତୁରନ୍ତ ଉନ୍ନତ ହୃଦ୍‌ରୋଗ ସହାୟତା ପଦକ୍ଷେପ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା। ତଥାପି, ରୋଗୀ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଡାକ୍ତରୀ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପ୍ୟାନେଲ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ ବଢାଇଥିଲେ ରାତି 2.30 ରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।ଅଭିନେତା ପୁଣେ ଜିମରେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ଏକ ବଡ଼ ହୃଦଘାତର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ।

କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ଚକିତ କରି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ପୁଣେତ୍ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ପୀଡିତ ହେବା ପରେ ଅକ୍ଟୋବର 29 ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ 46 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ‘ପାୱାର ଷ୍ଟାର’ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ଏହି ଅଭିନେତା କନ୍ନଡ ସିନେମାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ତାରକା ଏବଂ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପ୍ରିୟ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି।

ଛାତି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବା ପରେ ପୁଣେଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର 29 ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ବିକ୍ରମ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଜିମରେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ହୃଦଘାତରେ ପୀଡିତ ହୋଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ଡାକ୍ତରଖାନାର ଇଣ୍ଟେନ୍ସିଭ୍ କେୟାର ୟୁନିଟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଖବର ଶୁଣି ବିକ୍ରମ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ପ୍ରଶଂସକ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିଲେ। ପୁଣେ ରାଜକୁମାର କନ୍ନଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଡା ରାଜକୁମାର ଏବଂ ପାର୍ବତମ୍ମାଙ୍କ ପୁତ୍ର। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସାନପୁଅ ପୁଣେ ଶିଶୁ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆପୁ (2002), ଅଭି (2003), ଭେରା କନ୍ନଡିଗା (2004), ମ our ରିଆ (2004), ଆକାଶ (2005), ଅଜୟ (2006) ସହିତ ଅନେକ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ ।

ଆରାସୁ (2007), ମିଲାନା (2007), ଭାମଶି (2008), ରାମ (2009), ଜ୍ୟାକି (2010), ହୁଡୁଗୁରୁ (2011), ରାଜକୁମାରା (2017), ଏବଂ ଅଞ୍ଜାନି ପୁଟ୍ରା (2017) ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ପୱନ କୁମାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଦ୍ୱିତା ନାମକ ଏକ ମନସ୍ତାତ୍ତ୍ୱିକ ଥ୍ରୀଲର ଡ୍ରାମାରେ କାମ କରୁଥିଲେ, ଯିଏକି ଫିଲ୍ମ ୟୁ ଟର୍ନ ସହିତ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ। ପୁଣେଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ଶିବ ରାଜକୁମାର ମଧ୍ୟ କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣେ ବଡ ତାରକା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *