rasi

୧୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଟଙ୍କା ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ପାଇଁ ଖୁବ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଘର ଜୀବନକୁ ଖୁସି କରିବ ଏବଂ ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ଆଣିବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମନ କହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ଯଦି ଆପଣ ମିଥୁନ ବିଷୟରେ କଥା ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ନୁଝାମଣା ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତଥାପି, ଆପଣ କିଛି ଛୋଟ କାମରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ କିଛି ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ |

mithun

କର୍କଟ: କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ନିଜ ମନକୁ ଖୋଲା ରଖିପାରିବ | ଆଜି ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଏହି ସଂପର୍କରେ ଉଭୟ ଦୃଢ ଭାବରେ ଗତି କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ରୁଟିନ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ରଖନ୍ତୁ |

ସିଂହ: ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ତୁମର ସହକର୍ମୀମାନେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ପଥ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମ ବସ୍ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣ ପସନ୍ଦ କରିବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଶକ୍ତି ପାଇବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ସମସ୍ତେ ଘରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରାଯାଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି: ଆଜି, ବୃଥା କହିବା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନ ଲଗାଇବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଇଗୋ ଅଧୀନରେ କୌଣସି ଶୀଘ୍ର ଅର୍ଥନୈତିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ସକରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଗକୁ ନେଇଯିବ | ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ଅଫିସରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ନିକଟତର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭୁଲ କମ୍ପାନୀରେ ରହିବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଏନଜିଓରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପରିଚୟ ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ଭବତ। | ପିଲା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *