rasi

୧ ନଭେମ୍ବର ସୋମବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବେ | ଅମଲାତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଶକ୍ତିକୁ ଭଲ କାମରେ ରଖ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ରହିବ | ପୁରୁଣା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା ତୁମ ଉପରେ ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା ତୁମର ଦିନକୁ ଶୁଭ କରିବ | ପ୍ରିୟଜନ, ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳତା ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଆସିପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | ଘର ବ୍ୟବସାୟରେ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଚୋରି, ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭୟ ଅଛି | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ତୁମେ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

mithun

କର୍କଟ  : ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଦିନ ଏବଂ ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ଶୀତଳ ମନ ସହିତ କାମ କର, ତେବେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱରକୁ ମନ ସହିତ ମିଠା ରଖନ୍ତୁ | ଈଶ୍ୱରଙ୍ଙ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ପ୍ରଲୋଭିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶାକରାଯାଇଥିବା ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ, ଯାହା କିଛି ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ସବୁ ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ନିଜ ଉପରେ ଟିକିଏ ସଂଯମତା ରଖ ଏବଂ ବିତର୍କ ଏବଂ ଯୁଦ୍ଧରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭବାନ ହେବ | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବନ୍ଦ ହେଲେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମନକୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ | ଆଜିର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି ଏକ ଯାନ ସହିତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଅନେକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ମନ ବିବ୍ରତ ରହିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, ମଧୁର କଥା କହିବା ଶୁଭତା ଦେବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଆଶା ଅଛି, ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ହେବ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ଭାବନା ରହିବ। । ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜିତିବେ | ଅଳସୁଆ ପରିତ୍ୟାଗ କର | ଶିବଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ |

ବିଛା : କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ଯୋଜନାରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସତର୍କ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅଭିନବ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଜମି, କୃଷି, ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳତା ମିଳିବ | ଚାହିଦା କାମରେ ଯୋଗଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ବିବାହିତ ସୁଖରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟର ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକତା ଜିତିବ, ଏହାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

dhanu

ମକର ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାରବାର ଏବଂ କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିବ | ତୁମେ ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ମନ ରଖ ଏବଂ ତୁମେ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସ୍ନେହ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାଟି ତୁମର ଅଧୀନରେ ରହିବ | ଜ୍ଞାନ ବିଜ୍ଞାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କ୍ରୟ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥାଏ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କର | ଖାଦ୍ୟକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖନ୍ତୁ | କ୍ଷତି ଏବଂ ବଦନାମ ସମୁଦାୟ କରାଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *