rasi

୨ ନଭେମ୍ବର ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି, ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ରହିବ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାବେଳେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ସଠିକ୍ ବାଛ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଜେଟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ତୁମ କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ | ଜମି ଏବଂ ନିର୍ମାଣ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ ଏବଂ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭଲ ଆଚରଣ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ରୋମାନ୍ସ ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ, ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଅନେକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ କରିବ | ମା ଏବଂ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଯାତ୍ରାକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମୀ ହେବା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ସେଠାରେ ଏକ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆପଣ ବହୁତ ଦିନ ଧରି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି | ତୁମର ଯୋଜନା ଆଜି ପ୍ରକୃତ ରୂପ ନେଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ତୁମେ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଆସିପାରେ | ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାରିକ ଭାବରେ ବିଚାର କରିବା ପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ | ତଥାପି, କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ଆପଣ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଗତି କର | ତୁମର ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଅସୀମ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମର ବନ୍ଧନକୁ ଦୃଢ କରିବ | କମ୍ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭଲ ଭାବପ୍ରବଣତା ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ବଢାଇବ, ଚାକିରୀ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ତୁମର ଯୋଗାଯୋଗ ଶୈଳୀ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସହଜରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବା ସମୟରେ – ତୁମେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏକ ଠୋସ୍ ଯୋଜନା ସହିତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆଜି କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ଯୋଗଦେବେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ-ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଟଙ୍କା ଏବଂ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତାରେ ବିନିଯୋଗରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ | ଚାକିରି ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆସିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ବିସ୍ତାର ହେବ | ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସମୟର ଅଭାବ ହେତୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସକୁ ହରାଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଖୁସିରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବ ital ବାହିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମନ୍ୱୟ ଘଟିଛି, ଏହି ସୁଯୋଗର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଥାଏ, ତେବେ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବାପା କିମ୍ବା ସଂପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାରଣରୁ ଚାପ ମିଳିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଘରୋଇ ସ୍ତରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | କାରବାର ଏବଂ ବିନିଯୋଗରେ ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ନ ପାଇବା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ କାରଣ ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *