mehahesh

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁ ଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ବାଡ଼ି, ଘର ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନଶୈଳୀ |

NEWS

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ।ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁ ଖୁବ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି।ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି।ମହେଶ ବାବୁ ଗତ 20 ବର୍ଷ ଧରି ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ଉପରେ ଶାସନ କରୁଛନ୍ତି। କେବଳ ସାଉଥ୍ ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଧିକ।ସେହି ଅନୁଯାୟୀ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ ରାଜକୁମାରୀ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି। ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଘର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ। ଯାହାର ଚିତ୍ର ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରନ୍ତି। ମହେଶ ବାବୁ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନମ୍ରତା ଶିରୋଦକରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ନମ୍ରତା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ପରିବାରର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ନମ୍ରତା ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ଘରର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି।ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଉଭୟ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି।

MAAHESSSH

ଟଲିଉଡର ଏହି ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଘର ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେଉଁଠାରେ ଘରେ ଜିମ୍ ଠାରୁ ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ। ମହେଶ ବାବୁ ଏବଂ ନମ୍ରତା ମଧ୍ୟ ନିଜ ଘରକୁ ଅତି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ସଜାଇଛନ୍ତି। ଯାହାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବା ଉପରେ ନିର୍ମିତ। ମହେଶ ବାବୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନମ୍ରତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ପୁଅ ଗୌତମ ଏବଂ ସୀତାରା। ଦୁହେଁ ନିଜ ଘରେ ରହି ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ମଧ୍ୟ ଘରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା।

ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରେ ଏକ ସୁଇମିଂ ପୁଲ ମଧ୍ୟ ଅଛି।ଯେଉଁଥିରେ ମହେଶ ବାବୁ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରନ୍ତି।ମହେଶ ବାବୁ ଏବଂ ନମ୍ରତା ଦୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରନ୍ତି।ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଘରେ ପୂଜା ପାଇଁ ଏକ ଅଲଗା କୋଠରୀ ଅଛି । ଯେଉଁଠାରେ ସମସ୍ତ ପର୍ବ ପାଳନ କରାଯାଏ।ମହେଶ ବାବୁ ଙ୍କ ଠାକୁର ମନ୍ଦିର ଘର ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ଅଟେ, ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଅନେକ ଦେବତାଙ୍କର ମୂର୍ତ୍ତି ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ।

MAMASASA

ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଘରେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିମ୍ ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସମୟ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି ।ନମ୍ରତା ମଧ୍ୟ ଏହି ଜିମରେ ବ୍ୟାୟାମର ଫଟୋ ଅନେକ ଥର ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି।ଏହି ଘରେ ଏକ ବଡ଼ ଉଦ୍ୟାନ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ ଗଛ ଲଗାଯାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ।ବଗିଚା ଅଞ୍ଚଳରେ ସୋଫା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ପରିବାର ଖାଲି ସମୟରେ ଏଠାରେ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇଥାଏ। ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଯଦି ଆମେ କଥା ହେବାକୁ ଯିବା ମହେଶ ଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ୧୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଏହା ଛଡା ତାଙ୍କର ବିଏମ୍ଡବ୍ଲୁ ର 40 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କାର ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଂକ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *