rasi

ଆସନ୍ତାକାଲି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ – ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜାଣନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ଅକ୍ଟୋବର 22 ରେ, ମଙ୍ଗଳ ତାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ ଏବଂ କନ୍ୟାରୁ ତୁଳାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ମଙ୍ଗଳ ଏହି ରାଶିରେ 05 ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ଅନ୍ୟ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ। ଆସନ୍ତାକାଲି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ, ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜାଣ।
ଭାରତୀୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର କମାଣ୍ଡର ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଏ। ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ସାହସ, ବୀରତ୍ୱ ଏବଂ ବୀରତ୍ୱର ଗୁଣଗୁଡ଼ିକର ଅପରେଟର। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଏହାର ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ କନ୍ୟାରୁ ତୁଳାକୁ ଅକ୍ଟୋବର 22 ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ। ମଙ୍ଗଳ ଏହି ରାଶିରେ 05 ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ।

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନ୍ୟ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ଅନ୍ୟ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଦେବ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୃଷ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କଳହ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯୋଗ ତିଆରି କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମ ପରିଚିତମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।ମିଥୁନ ମଙ୍ଗଳ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଆଣିଥାଏ।

BRUSA

ବିବାହ, ଚାକିରିର ଅଗ୍ରଗତି ଏବଂ ପରିବାର ସହାୟତା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। କର୍କଟ କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଅଛି। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସିଂହ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପରିବାରରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଛାତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।

singh

କନ୍ୟା ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହ ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତୁଳା ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପରେ ମଙ୍ଗଳ ଲିବ୍ରାରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ବିଛା ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ, କୋର୍ଟ ପରିସର କିମ୍ବା ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଧନୁ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଖରାପ ନିଶା, ମଦ୍ୟପାନ, ଜୁଆ ଇତ୍ୟାଦି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ। ମକର ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ, ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଏହି ସମୟ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଅଟେ, ଆପଣ ସଫଳତାର ଖବର ପାଇବେ। କୁମ୍ଭ ଏହି ଗମନାଗମନ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଏବଂ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମୀନ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ଏହି ସମୟରେ ଧାର୍ମିକ, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ପରିବାର ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *