rasi

୪ ନଭେମ୍ବର ଗୁରୁବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – ଦୀପାବଳିରେ କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଜାରି ରହିବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ସତେଜତା ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟକୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ବୁଲିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସୁଖ ମିଳିବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ନେହ ପାଇବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିପାରିବ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ କାରବାର ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି, କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ମନୋବଳ ଦୃଢ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ସମାଜରେ ଉନ୍ନତି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଆଜି ଏହି ଟଙ୍କା କାରବାର କରୁଥିବା ସମୟରେ ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚିନ୍ତା ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଶେଷ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ତୁମର ଆୟ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଭେଟିବା |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାଂସାରିକ ଭୋଗରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ମନ ପାଇବେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁର ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପରିବେଶ ଟିକେ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଟିକେ ଅଧିକ ରହିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ଘରେ ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ଏକ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ନେଇପାରିବେ | ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *