rasi

୫ ନଭେମ୍ବର ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଶୁଭ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ସବୁଠାରୁ ବଡ ଅସୁବିଧା ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ | ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | କୋରାବରରେ ଏକ ବଡ ସଫଳତା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇବେ, ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |ମୌସୁମୀ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ନର୍ଭସ କରିପାରେ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଆପଣ ମଜା ଉପଭୋଗ କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପାର ସଫଳତା ଆଣିବ | ସାହିତ୍ୟିକ ଜିନିଷ ପଢିବାକୁ ମନ ଲାଗିବ, ଯାହାଫଳରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟକୁ ନୂତନ ଉପାୟରେ ବିକାଶ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ତୁମର ସଫଳତାର ଚାବି ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମ ଉଦ୍ୟମକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ପଡିବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଅବସ୍ଥା ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ଭଲ ହେବ | ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଭଲ କରିବ | ମନୋବଳ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ କୌଣସି କାମ କରୁଛ, ତେବେ ତୁମର ସ୍ଥିତିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି, ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ | ଏକ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅତି ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବିଶେଷକରି ମହିଳା ସହକର୍ମୀମାନେ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଗଢାଇବାରେ ନିଜ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସାହସୀ ହୃଦୟ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ସହିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅତ୍ୟଧିକ ଅହଂକାରୀ କିମ୍ବା ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ବେସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେ ଆପଣ କରୁଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇନାହାଁନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି :କନ୍ୟା ରାଶିର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତୁମର ଆଚରଣରେ ସଂଯମ ରୁହ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଖବରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧନର ଲାଭରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ପରିମାଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଗତି କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ, ତେବେ ତୁମକୁ ଏହାର କାରଣ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିବ | କେତେକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବହନ କରିବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ | ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବଢିବ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଶୀଘ୍ର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେବ | ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢିବା ଶୁଭ ହେବ | କ୍ଷେତରେ ଟିକିଏ ସ୍ମାର୍ଟ କାମ କରିବା ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କେତେକ ଦେଶବାସୀ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ଏବଂ ଦରମା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ ସହିତ ଫେରସ୍ତ କରାଯିବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏଥିରେ କିଛି ବାଧା ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଅର୍ଥର ମହତ୍ତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣ ଦିନରେ ସଞ୍ଚୟ କରୁଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ପାରିବାରିକ ତିକ୍ତତାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନିଅ, କିନ୍ତୁ ଅଦରକାରୀ ଚିନ୍ତା କେବଳ ମାନସିକ ଚାପ ବଢ଼ାଇବା | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ହୋଇପାରିବ | ଅସ୍ଥିର ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଭିନ୍ନତା ଥାଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି, ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ମନୋବଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ସାମାଜିକ ସମାବେଶକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ନାହିଁ | ଜୀବନକୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ବିନାଶକାରୀ ଶକ୍ତି ବିଲୋପ ହେବ | ରୋଜଗାରର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସାମ୍ନାରେ ଜଣେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ନିଜକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବଢିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବୃତ୍ତି ପାଇଁ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ | ତୁମେ ଯାହା ଭାବୁଥିଲ ତାହା ତୁମର ଏବଂ ଯାହା ଉପରେ ତୁମେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବ, ଏହା ତୁମର ବିଶ୍ୱାସକୁ ଭାଙ୍ଗିପାରେ |

ମିନା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ଲୋକ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଏବଂ ଲାଭଜନକ ଖୁସି ଖବର ପାଇବ | ତୁମ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ କର | ଅନେକ ବିବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କିଛି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *