rasi

୬ ନଭେମ୍ବର ଶନିବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ – ଆଜି ତୁମର ସମୟ ଭଲ ଏବଂ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତି ପାଇବ | ଦିନଟି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ସାହିତ୍ୟ ଲେଖିବା ପରି ଧାରା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୁନଃ ରୂପ ଦେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବ | ଭୁଲ୍ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିକୂଳ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଲେଖକ, କଳାକାର ଏବଂ ପରାମର୍ଶଦାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା | ଏହା ଉଦାସୀନ ଏବଂ ଉଦାସୀନ ହେବାର ସମୟ ନୁହେଁ ବରଂ କିଛି ଟିକସ ଦେଖାଇବା |

ମିଥୁନ – ସୁସ୍ୱାଦୁ ଏବଂ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ରହିପାରିବେ | ଆଜି ଏକ ମାନସିକ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହେତୁ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରିବେଶ ସୁଖୀ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯିବ। ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ମସ୍ତିଷ୍କ ବିସ୍ଫୋରଣ ମାନସିକ କ୍ଲାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଭଗବାନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାକୁ ମନେ ରଖିବା ତୁମର ମାନସିକ ଭାରକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏକ ସୁଯୋଗ ନେଇପାରେ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ, ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସେଠାରେ ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଅଛି | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବାହାରି, ଆଜି ଆପଣ ବାର୍ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ୍ କରିପାରିବେ, ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାପା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଡ୍ରାମା କିମ୍ବା ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | କଳାକାର ଏବଂ କାରିଗରମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଶୁଭ ସମୟ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି, ଆପଣଙ୍କୁ ମହିଳାଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସହିତ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଜଳ ଏବଂ ତରଳ ପଦାର୍ଥରୁ ଆମ୍ବୁସ୍ ଅଛି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ |

ବିଛା – ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ରୋଗ ହେତୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ମାନସିକ ଥକାପଣ ନିଦ୍ରାହୀନତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଏହା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି – ତୁମର ଦିନ ଚାଣକ୍ୟ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛାରେ ବିତାଇବ | ସେବା ଏବଂ ଗୁଣର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ଶରୀର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ରହିବ | ଭଲ ଖବର ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେତୁ ମନ ଖୁସିରେ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି – ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆତିଥ୍ୟର ଫଳ ସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ – ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ତୁରନ୍ତ ବଦଳିଯିବ | ଆପଣ ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଯୋଗଦେବେ | ସୃଜନଶୀଳ ଧାରାଠାରୁ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ଘଟଣା ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବତ। | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନେକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | ଚାକିରିରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ କମ୍ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *