sap

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 8 ରୁ ନଭେମ୍ବର 14 କିପରି କଟିବ ଜାଣନ୍ତୁ ।

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ କାରଣ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦ୍ଵିତୀୟରେ ବୃଷ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ଧୈଯ୍ୟ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଭଲ ସମୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କର ଭୁଲ କାମ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ତୃତୀୟରେ ମିଥୁନ ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅବାଞ୍ଛିତ ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି। ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ। ଯତ୍ନର ସହିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଚର୍ତୁଥରେ କର୍କଟ ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଏବଂ ଟଙ୍କା ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଗାଡିଟି ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ।

ପଞ୍ଚମରେ ସିଂହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଭଲ ହେବ। ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ। କନ୍ୟା ରାଶି ଏହି ସପ୍ତାହରେ, କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଷଷ୍ଠରେ ତୁଳା ରାଶି ହଠାତ୍ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ।

କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସପ୍ତମରେ ବିଛା ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ମାଲିକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ। ଅଷ୍ଟମରେ ଧନୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବହୁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ କିଛି ଖରାପ ହେବ। କିନ୍ତୁ କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଆପଣ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ। ନବମରେ ମକର ରାଶି ଏହି ସପ୍ତାହ ଟେନସନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତିରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ରହିବ। ଦଶମରେ କୁମ୍ଭ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିପାରିବେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ବହୁତ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ। ଶେଷରେ ମୀନ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *