dhana

ଧନରେ ହଜିଯିବେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଖୋଲିଯିବ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା।

RASIPHALA

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ବିଛା ଚିହ୍ନରେ ଏକ ମାସ ବସିବେ। ଏହି ଅବଧି 5 ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ପ୍ରଥମେ ବୃଷ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ନଭେମ୍ବର 2021 ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ସଠିକ୍ ହୁଏ, ତେବେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇବା ଏବଂ ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ିଥାଏ। ଯଦି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ, ତେବେ ଏହା ପିତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ମାନର ଅଭାବ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟର କାରଣ ହୋଇଥାଏ।

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହ 16 ନଭେମ୍ବରରେ ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା 16 ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ରହିବ। ଏହା ପରେ ଏହା ଧନୁ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। କେଉଁ 4 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି ଜାଣନ୍ତୁ। ଦ୍ଵିତୀୟରେ ବୃଷ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି।

rasi4

ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ ଭ୍ରମଣରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ। ମିଥୁନ ଏହି ସମୟରେ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଉଭୟ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ। ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

rasi1

କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ ଯେତେ ବେଳେ ଶନି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଏହି 8 ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶନିଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଆସିବେ। ସିଂହ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା। ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ। ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭ୍ରମଣରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। କନ୍ୟା ରାଶି ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଏହି ଅବଧିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ମକର ରାଶି ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ଅବଧି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି। ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ମୋଟ ଉପରେ, ଏହି ଅବଧି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *