rasi

ଶନି ଏହି 3ଟି ରାଶିଫଳ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ରହିବେ ଏଥିରେ ଶନି ସାଡେ ସତୀ ଏବଂ ଧାୟାଙ୍କର ଏପରି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ।

RASIPHALA

କୁହାଯାଏ ଶନିଦେଵଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଶନିଙ୍କର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଶନି ତାଙ୍କ ମହାଦଶା ସମୟରେ ରାଜା କରିପାରିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ରାଶିଫଳରେ ଶନୀଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ, ତେବେ ଚଟାଣରୁ ଚଟାଣରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ହେଉଛନ୍ତି ବିଚାରପତି ଏବଂ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଫଳ ଦିଅନ୍ତି। ଶନି ସାଡେ ସତୀ ଶନି ଧାୟା ଅର୍ଥାତ୍ ଶନିର ଦଶା ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ବା ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି କେଉଁ କେଉଁ ରାଶିକୁ ଶନି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ଶନିଙ୍କର ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିଛି। କୁହାଯାଏ ଯେ ଶନି ସାଡେ ସତୀ କିମ୍ବା ଶନି ଧାୟା

rasi4

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଯେତିକି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତି ନାହିଁ, ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ ନାହିଁ। ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ତୁଳା ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଶନିର କୌଣସି ଦଶା ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏତେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକ ମାନେ ଶନିଙ୍କ ଦଶା ସମୟରେ କିଛି ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ।

sanii

ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆମେ ତୁଳା ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଶନି ଏହି ରାଶିର ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶନି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ତୁଳାର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ଶୁକ୍ର। ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ସହିତ ଶନିଙ୍କର ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଭାବନା ଅଛି। ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହ ଦ୍ଵରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଯୋଗକୁ ରାଶିଫଳର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯୋଗ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

ଯଦି ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହ ରାଶି ଫଳରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ଶୁଭ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଇଥାଏ। ଯଦି ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହ ରାଶିଫଳର ସପ୍ତମ ଘରେ ଏକାଠି ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ସୁଖ, ଧନ ଏବଂ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ସମୟରେ ଶନି ଧାୟା ତୁଳାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାଲିଛି। ଏକାସାଙ୍ଗରେ, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କର ଅର୍ଦ୍ଧେକ ଯେଉଁଥିରୁ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ 29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ସୁଦ୍ଧା ଶନି ଧାୟା ଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *