rasi

୯ ନଭେମ୍ବର ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତିରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଏହିପରି ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖରାପ ଉପାୟରେ ଅନୁସରଣ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ହୁଏତ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଠେଲି ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଧର୍ଯ୍ୟ କମିଯିବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ | ପରିସର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନସାଥୀକୁ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆୟର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ଟ୍ରିପ୍ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଚିହ୍ନଟ କର, କାରଣ ତୁମର ଶକ୍ତି ଅପେକ୍ଷା ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଦଳର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଅଫିସରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କିଛି ଲୁକ୍କାୟିତ ବିରୋଧୀ ତୁମକୁ ଭୁଲ୍ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ | ଆଜି ତୁମ ଭିତରେ ଥିବା ସ୍ୱର ତୁମର ପ୍ରକୃତ ସାଥୀ ହେବ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ତୁମ ହୃଦୟ ତୁମକୁ ଦିନସାରା ମନେ ରଖିବ | ତାଙ୍କୁ କିଛି ସୁନ୍ଦର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କର | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଲାଭ କାରବାର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ଏହି ଦୌଡ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାର କଳ୍ପନା ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି | କାହାର ସୁପାରିଶ କାମ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସାବଧାନତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ପତି-ପତ୍ନୀ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ଏବଂ ତୁମର ହୃଦୟ ଆଜି ପରସ୍ପରର ସୁନ୍ଦର ଭାବନାକୁ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧୀର ଅଗ୍ରଗତି ସାମାନ୍ୟ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଧନର ଭଲ ଲାଭ ଅଛି, ଇର୍ଷା ଏବଂ ଘୃଣା ପରି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ମସ୍ତିଷ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭଲ ଚିନ୍ତା କର | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଦାବି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସଫଳତା ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆଜି ମୁଁ ସାନମାନଙ୍କ ଭୁଲକୁ କ୍ଷମା କରିବି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ହେବ | ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ, ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ମଜା କରିବାରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ପାଇବେ ଯେ ଶକ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯଦି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସୃଜନାତ୍ମକ ପ୍ରକୃତିର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ନିଅ | ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କାର ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବା ପାଇଁ ତୁମର ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ କରନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଗୋପନୀୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବ | ବୟସରୁ ଅଧିକ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅଦରକାରୀ ଭାବିବାର କ୍ଷମତା ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ଖର୍ଚ୍ଚର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆମେ ଦିନକୁ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବିତାଇବୁ | କିଛି ନୂଆ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *